1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Reef’in yeniden markalaşması, kullanım durumlarını DeFi’den NFT’ye ve oyun oynamaya genişletiyor

Reef’in yeniden markalaşması, kullanım durumlarını DeFi’den NFT’ye ve oyun oynamaya genişletiyor

Reef'in yeniden markalaşması, kullanım durumlarını DeFi'den NFT'ye ve oyun oynamaya genişletiyor

Kurabiye ürünleri ve zincirleri denizinde, Reef biraz göz alıcı. Reef, Polkadot tabanlı DeFi parachain Reef Finance’ten Substrate tabanlı blockchain Reef’e kadar tamamen yeniden markalandığından, durum daha da fazla oldu. Biri, Ethereum sanal makinesiyle uyumludur ve zincirin tüm EVM uyumlu ağda akıllı sözleşme işlevlerini kullanmasını sağlar.

dünyadaki en iyi

Reef için güzellik, Reef’in sıra dışı yeni web sitesi tasarımının gösterdiği gibi sadece yüzeysel değil, ürünün yeni pratikliğine de işaret ediyor. Reef’e göre, “Reef zinciri, tam akıllı sözleşme uyumluluğunu korurken en yaygın kullanılan blok zincirlerinin en iyi yönlerini bütünleştirir. Reef, DeFi için EVM uyumlu bir blok zinciridir. Hızlı, ölçeklenebilir ve İşlem maliyeti düşüktür ve madencilik israfı yok. Zincir üzeri yönetişim ile Substrate Framework kullanılarak inşa edilmiştir.”

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

dApp’i Reef’te barındırın

Reef hızla en verimli ve kullanıcı dostu yapı zincirlerinden biri haline geliyor ve geliştiricilerin mevcut uygulamaları kodlarından herhangi birini değiştirmeden doğrudan Ethereum’dan Reef’e aktarmalarını sağlıyor. Diğer Ethereum uyumlu zincirlerle birlikte çalışabilirlik, ERC-20 jetonlarının hızlı ve sorunsuz bir şekilde Reef’e girip çıkabileceği anlamına gelir. Yerel REEF belirteçlerinin sahipleri, REEF belirteçlerini bağlayarak doğrulayıcı olabilir ve Reef zinciri üzerindeki yönetişim hakkını elinde tutabilir. Ethereum’daki dApp’ten farklı olarak, REEF’teki işlem hızı daha hızlı, enerji açısından daha verimli ve protokol daha ölçeklenebilir.

Geliştiriciler için Reef, araçları ve işlevleri kodlama deneyimi olmadan kolayca oluşturmak için açık kaynaklı Substrate yapı taşlarından yararlanmanın kusursuz bir yolu olduğunu kanıtlamıştır. Reef’in pratikliği artık DeFi’nin çok ötesine geçiyor ve oyunlar ve NFT alanına uzanıyor. Reef’in gelecek planları, adından da anlaşılacağı gibi, yeni Reef banka kartları, yerel tarayıcı uzantıları ve dApp’ler ve kullanıcıları için yeni mobil deneyimler dahil olmak üzere geniş ve derindir.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap