1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. RedDit’te 2021’de en popüler konu kripto para.

RedDit’te 2021’de en popüler konu kripto para.

guncel coin haberleri

  • Dogecoin subReddit bu yıl en popüler kripto para topluluğu
  • Cryptocurrency 6.6 milyon kez bahsetti
  • Cryptocurrency “oyun” kelimesinden önce yapılır

Reddit’in rekor kıran 2021 yılında kripto paralar en çok bilinen konu. Terim, “oyunlar” ve “spor”dan önce tamamlandı ve 100.000 ağda 430 milyondan fazla müşteri dinamikleriyle 2021’de çevrimiçi medya sahnesinde en çok izlenen konu haline geldi.

Şirket, yıllık Reddit incelemesinde 2021’de Reddit hakkında çok fazla tartışma olacağını ancak en dikkat çekicisinin dijital para birimi olduğunu belirtti.İnceleme, 1 Ocak – 9 Kasım 2021 tarihleri ​​arasında bilgi çıkardı.

– reklamını yap-

10 yıldan fazla bir süredir Reddit, 500 kripto para birimi ağının kuzeyine ev sahipliği yapıyor. Giderek daha fazla reddit kullanıcısı, veri, yardım veya büyük zaferlerin paylaşılması gibi tartışmalarla ilgilenirken, Reddit her zaman dijital para meraklılarının merkezi olmuştur.

10 aylık inceleme ve değerlendirme sırasında, dönem boyunca 6,6 milyon kripto para birimi bildirimi yapıldı. Kripto para biriminin en yaygın yerel alanı, kısmen aktif görüntülerle dijital para birimlerinin değerindeki inanılmaz artıştan kaynaklanan r/dogecoin’dir.

Dogecoin yazımı sırasındaki fiyatı – 0.1691$

Dogecoin’in mevcut değeri yaklaşık 0.17 dolar ve Ocak 2021’deki değerlemesi bir sentin onda birinden daha az. Tesla CEO’su Elon Musk’tan gelen herhangi bir belirgin destek, Mayıs ayında geçici olarak 0,70 doları aşmasına yardımcı oldu ve sadece beş ay içinde bunu kabul etti.

Bu yılın başından bu yana, genel kripto para piyasası 800 milyar ABD dolarının altından 2,3 trilyon ABD dolarının üzerine çıktı. Bu değerin çoğu, Ethereum ve Bitcoin gibi daha geniş pazar kapsamına sahip dijital para birimlerinden gelir.

Bitcoin’in 2021’deki maliyet artışı Dogecoin’inki kadar şaşırtıcı değil, ancak yine de 1 trilyon doların çoğunu toplam değerine nasıl ekleyeceğini anladı.

Dünyanın en önemli kripto para birimi şu anda kripto para başına yaklaşık 50.000 dolardan işlem görüyor ve geçen ay yaklaşık 69.000 dolarlık rekor seviyeden düştü.

Dogecoin ne için kullanılabilir?

Dogecoin, değerli içeriğin oluşturulmasını veya paylaşılmasını ödüllendirmek için Reddit ve Twitter’da esasen bir ödül çerçevesi olarak kullanılmıştır.

Yerel olarak bilgisayarlı para birimi kullanımına katılarak ipuçları alabilir veya bir Dogecoin fikstüründen Dogecoin alabilirsiniz.

Dogecoin spigot, nakit paraya giriş olarak size uygun miktarda ücretsiz Dogecoin sağlayacak bir web sitesidir, böylece Dogecoin grubuyla etkileşime başlayabilirsiniz.

Bilgi kaynağı: THECOINREPUBLIC’ten derlenen 0x bilgi.Telif hakkı yazar Andrew Smith’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap