1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Reddit belgeleri yayınlandı-0x资讯

Reddit belgeleri yayınlandı-0x资讯

guncel coin haberleri

Reddit, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) gizli bir şekilde ilk halka arzı (IPO) sunan bir topluluk ağıdır. Duyuruya göre şirket, teklif fiyat aralığını ve satılacak hisse sayısını henüz belirlemedi.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Duyuruda şunlar belirtildi: “Sessiz bir dönemdeyiz ve düzenleyici nedenlerle hiçbir şey söyleyemeyiz.”

Halka arzın, piyasa ve diğer koşullara bağlı olarak SEC’in inceleme sürecini tamamlamasının ardından gerçekleşmesi bekleniyor. Ağustos ayında Reddit 410 milyon dolar topladı. Son yatırım turu, şirketin değerlemesini 10 milyar ABD dolarına çıkardı. Daha önce Snap IPO’ya katılan Drew Vollero’nun şirketin CFO’su olması, Reddit’in halka arz için hazırlandığını gösteriyor. 2005 yılındaki kuruluşundan bu yana Reddit, toplam 1,3 milyar ABD doları bağış topladı.

Reddit, Ethereum Vakfı ile işbirliği yapıyor

İHodl’un Ekim ayında bildirdiği gibi, Reddit, değiştirilemez token (NFT) endüstrisi ile ilgili yeni ürünler geliştiriyor olabilir. Yeni iş pozisyonuna göre, yeni çalışan “milyonlarca kullanıcı NFT destekli dijital ürünler yaratan, satın alan, satan ve kullanan” arka uç hizmetleri oluşturmaktan sorumlu olacak.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap