1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Rapyd Inks, Hong Kong merkezli Neat’i satın almak için anlaştı

Rapyd Inks, Hong Kong merkezli Neat’i satın almak için anlaştı

guncel coin haberleri

Küresel bir hizmet olarak finansal teknoloji platformu olan Rapyd, küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) ve yeni başlayanlar için bir sınır ötesi ticaret destek platformu olan Hong Kong merkezli Neat’i satın almayı kabul ettiğini duyurdu.

İşlemin şartları açıklanmadı ve henüz düzenleyici makamlar tarafından onaylanmadı.

Neat, eksiksiz şirket kaydı, işletme hesapları, küresel tahsilat ve ödeme ve kredi kartına dayalı sermaye genişletme hizmetleri sağlar.

Rapyd’e göre, Neat’i küresel ödeme ağına entegre ederek, KOBİ’ler birkaç dakika içinde yeni şirketler kurabilecek, alacak hesaplarını ve borç hesaplarını tek bir yerde, Hong Kong’da ve yakında diğer pazarlarda basitleştirebilecek.

Ayrıca KOBİ’ler ayrıca FPS, CHATS ve SWIFT aracılığıyla Hong Kong’da gerçek zamanlı yüksek değerli ödemeler yapabilir ve Büyük Çin’deki tedarikçilere ödemeleri hızlandırabilir.

Satın alma aynı zamanda uygun şirketlere cüzdandaki kredi limiti aracılığıyla hızlı işletme sermayesi sağlayacaktır.

Rapyd, büyük ölçekli finansal teknoloji hizmetleri ve ayrıca 100’den fazla ülkede/bölgede 900’den fazla ödeme yöntemini ve 200’den fazla ülkede/bölgede küresel ödemeleri destekleyen küresel ödeme ağı sağlar.

Bu, entegre olmak, internette gezinmek ve yeni pazarlara hızlı ve ucuza girmek isteyen girişimcileri ve küçük ve orta ölçekli işletmeleri destekler.

Rapyd Ventures Genel Müdürü ve Asya Pasifik Başkan Yardımcısı Joel Yarbrough şunları söyledi:

“Hızlı kayıt, sanal hesaplar, ödenecek hesaplar ve harcama yönetimi sayesinde Neat, binlerce şirketin ticaret akışlarını ve işletme sermayesini akıllıca yönetmesini sağlıyor.

Pandemi nedeniyle küçük ve orta ölçekli şirketlerin daha hızlı dijitalleşmesi ve küreselleşmesi gerekiyor.Neat ve Rapyd, dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin mal ve hizmetlerini yeni, daha az karmaşık pazarlarda satmalarına, döviz ücretlerini düşürmelerine yardımcı olmak için birlikte çalışabilir, ve Gelir ve büyüme potansiyelini serbest bırakın, aksi takdirde erişemezler. “

Neat CEO’su ve kurucu ortağı David Rosa şunları söyledi:

“Rapyd ailesine katılmak, yeteneklerimizi büyük ölçüde geliştirdi ve bundan dolayı çok heyecanlıyız.

Kapsamlı iş çözümlerimiz, yüksek düzeyde iletişim sağlanan destek modelimiz, mükemmel ilk katılım deneyimimiz ve kullanımı kolay özelliklerimiz, Rapyd’in birinci sınıf teknolojisi ve küresel ödeme ağı için ideal bir tamamlayıcıdır. “

Öne çıkan görsel: Pixabay’den düzenlendi

Bilgi kaynağı: FINTECHNEWS(HK)’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Fintech News Hong Kong’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap