1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Raporlara göre Celsius, BadgerDAO hack-News’deki en büyük varlık değerini kaybetti

Raporlara göre Celsius, BadgerDAO hack-News’deki en büyük varlık değerini kaybetti

guncel coin haberleri

Raporlara göre, kripto para kredisi şirketi Celsius, 50 milyon ABD doları kayıpla sonuçlanan son BadgerDAO protokolü hacklemesinden etkilenen taraflardan biriydi. Bu haftanın başlarında, Merkezi Olmayan Finans (DeFi) protokolü BadgerDAO, bir güvenlik ihlaliyle karşılaştığını doğruladı. Teyit edilmemiş olmasına rağmen, rapor ayrıca varlık kayıplarının toplam değerinin 120 milyon ABD doları kadar yüksek olduğuna dikkat çekti.

Bir Reddit kullanıcısı, bildirilen tüm kurbanlar arasında Celsius’un en çok varlığı 896 bitcoin’i (51 milyon dolar) kaybettiğini bildirdi. İddiaya göre kaynak, kurbanın listeleme adresini kripto para birimi platformuna kadar takip ederek bunu ima etti ve Celsius’a ait diğer adreslerle de etkileşime girdiğini belirtti. Bir Reddit kullanıcısının dediği gibi:

“Bütün bunlar, 900 BTC’yi kaybeden adresin muhtemelen Celsius’a ait olduğu anlamına geliyor. Celsius henüz hiçbir şeyi doğrulamadı, bu yüzden şimdi bu sadece bir spekülasyon, bu yüzden Celsius’un etkilenip etkilenmediğinden emin değiliz.”

Celsius Network, önde gelen bir kripto para kredisi şirketidir ve Kasım ayında toplanan 750 milyon ABD Doları finansmanla 2022’de 10 milyar ABD Dolarına ulaşacaktır. Şu anda DeFi alanında en öne çıkan platformlardan biri. Kasım ayındaki son finansman turundan önce Celsius, Ekim B finansman turunda da 400 milyon dolar topladı.

Resim kaynağı: Pixabay

Bilgi kaynağı: KRYPTOMONEY’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap