1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Quadency, yeni ve geliştirilmiş bir kripto para birimi ticaret platformu sunuyor

Quadency, yeni ve geliştirilmiş bir kripto para birimi ticaret platformu sunuyor

guncel coin haberleri

New York merkezli teknoloji girişimi Quadency, kripto para ticareti ve strateji otomasyon platformunda kapsamlı bir reform yaptığını duyurdu.

Platform, kullanıcıların tek bir hesap üzerinden merkezi ve merkezi olmayan borsalardaki dijital varlıklara erişmelerini sağlamak için sıfırdan yeniden tasarlandı.

Quadency, geliştirilmiş bir platformla acemi kullanıcıları hedefliyor

Büyük bir yükseltmenin parçası olarak, Quadency’nin tescilli platformu, genişletilmiş otomasyon stratejilerine ve araçlarına, daha hızlı ve daha akıcı bir kullanıcı deneyimine ve işlem ücretlerinde önemli bir düşüşe sahip olacak.Şirketin basın açıklamasına göre, Quadency’nin yerel jetonu QUAD, tüccarlara daha fazla ücret indirimi sağlamak için kullanılacak.

Platform ve entegre değişimi, kullanıcılara çok çeşitli varlıklara tek bir erişim noktası sağlayacaktır. Şirket, merkezi ve merkezi olmayan kaynaklara kolay erişim sağlamanın, kripto para birimi endüstrisinde büyük bir acı noktası olan piyasanın merkezsizleştirilmesi sorununu çözeceğine inanıyor.

Quadency, yerel QUAD tokeninden yararlanarak benzersiz bir gelir modelini de benimseyecektir. Token, stake etme veya paylaşılan robot stratejileri yoluyla kripto para ekosistemine katkıda bulunan kullanıcıları ödüllendirmek için kullanılacak. Bu model sadece şirkete yeni bir gelir kaynağı sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda platformu kullanan son kullanıcıların maliyetini de azaltacak. QUAD jetonları şeklindeki teşvikler, tüccarların benzer platformlarda karşılaştıkları aylık abonelikleri ve yüksek maliyetleri ortadan kaldıracaktır.

Quadency’nin kurucu ortağı ve CEO’su Rosh Singh şunları söyledi: “Kripto para birimi, bugünün 2,5 trilyon ABD dolarından önümüzdeki birkaç yıl içinde 10 trilyon ABD dolarının üzerine çıkması beklenen yükselen bir pazar.” güvenilmez araçlar, merkezi olmayan pazarlar ve karmaşık teknoloji, birçok erken yatırım fırsatı temelde erişilemeyecek durumda. Quadency’de hedefimiz bu erişimi basitleştirmek ve yeni bir yatırımcı dalgasına kapı açmaktır.”

Dönüşümün bir parçası olarak Quadency, Binance, Kucoin ve Liquid gibi önde gelen borsalarla ortaklıklar kurdu. Ortaklık, kullanıcıların dönüşüm sürecinde Quadency’nin hizmetlerine ücretsiz olarak erişmelerini sağlayacak.

Sorumluluk Reddi: Quadency, CryptoSlate’in reklam ortağıdır.

CryptoSlate bülteni

Kripto para, DeFi, NFT vb. alanlardaki en önemli günlük hikayeleri özetledi.

Kaynak bağlantısı

Harici

Bilgi Kaynağı: 0x News tarafından NEWCONOMY’den derlenmiştir, telif hakkı yazar newconomy’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap