1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Public Mint’in yeni DeFi tasarruf uygulaması kolayca yüksek verim sağlayabilir

Public Mint’in yeni DeFi tasarruf uygulaması kolayca yüksek verim sağlayabilir

Public Mint'in yeni DeFi tasarruf uygulaması kolayca yüksek verim sağlayabilir

br>

Bitcoin’in son fiyat artışı ve Bitcoin ETF’lerinin onaylanmasıyla birlikte, giderek daha fazla Amerikalı kripto para birimi yatırımlarına yöneliyor. Ancak, merkezi olmayan finans söz konusu olduğunda, birçok insan nereden başlayacağını bilmiyor.

Public Mint’in KAZANI, türünün ilk örneğidir ve kullanıcılara yasal para birimi tabanlı blok zincirinde CeFi ve DeFi’nin tüm avantajlarını sorunsuz bir şekilde sunar. KAZAN (gelecek hafta beta sürümünde mevcut) kullanıcılara uygulamaya para yatırırken %6 ve %8’e varan yüksek getiriler sağlıyor – tıpkı bir tasarruf hesabı gibi, ancak daha iyisi.

Kurucu ve yönetim kurulu başkanı Halsey Minor, “Public Mint cüzdan işlevi, kullanıcıların diğer bireylere, şirketlere veya uygulamalara neredeyse hiç bekleme süresi veya ücret ödemeden para göndermesine izin veriyor” dedi. “EARN aracılığıyla, platformdaki kullanıcılar için fon kullanımını genişletiyoruz. DeFi’yi daha kolay ve daha erişilebilir hale getirerek kripto para birimi topluluğunun finansmanlarını kontrol etmesini sağlamak olan misyonumuzu gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaştık.”

MINT yardımcı programı belirteci, EARN işlevinin özüdür. MINT token öz sermaye sahipleri, esas olarak, fon dağıtımı ve ödüllerle ilgili yönetişim kararlarından sorumlu olan deneyimli kripto para birimi ve finansal kullanıcılardan oluşur. Rehin verenler ayrıca, riskleri daha büyük ölçüde azaltmak için CeFi ve DeFi ürünleri arasındaki çeşitlendirmeyi içeren EARN kullanıcıları için en iyi yatırım portföyü seçiminin ne olduğuna karar vermek için oy kullandı.

Public Mint’in Abra ve Celsius dahil ortak ağı, EARN’nin itibari para birimlerinde yüksek APY sağlama yeteneği için kritik öneme sahiptir. Public Mint, platformda ve ortak ağında çalışabilmesi için ABD dolarını sentetik bir para birimi olan USD+’ya dijitalleştirdi. Ortaklar, sentetik fonların bir kısmı aracılığıyla gelir elde eder ve bunları son kullanıcılara ödüllendirir. EARN, para dolaşımdayken, kullanıcılar cüzdanlarına para aktarmak isterse, her zaman kullanıma hazır ve kullanıma hazır olacak şekilde tasarlanmıştır.

Public Mint’in kurucu ortağı ve baş teknoloji sorumlusu Jorge Pereira şunları söyledi: “EARN, her iki dünyanın en iyilerini bir araya getiriyor-kullanıcıların dolar geliri etkileyici, ancak para onların istediklerini yapmaları için hala mevcut.” “Biz’ Kullanıcıların bunu her zaman bu şekilde yapmasına izin verdim.Onlar için sorunsuz bir deneyim yaratırken mali durumlarının tam kontrolünü elinize alın.Programlanabilir para birimi çözümümüz, itibari paraya dayalı hizmetler sunma becerisine sahip olacakları için blok zincirimizi geliştirmek isteyen geliştiricilere de fayda sağlayacaktır. para birimleri.”

Public Mint, geliştiricileri çözümlerini açık kaynaklı, yasal olarak yerel blok zincirlerine yerleştirmeye teşvik eder. Public Mint resmi olarak testini bitirip KAZANMA programını başlattığında, şirket fiat para birimlerini kabul eden hizmetler sunabilecek ve yeni bir tür müşteri-kripto para birimi acemisine ulaşmalarını sağlayacak. EARN, şirketin devam eden daha büyük çabasının ilk adımıdır: Public Mint, bir dizi uygulamanın bulunduğu bir ekosistem yaratmayı umuyor ve kullanıcıların tek bir yerden çok çeşitli finansal hizmetlere erişmesine izin veriyor.

Bilgi kaynağı: BLOCKTRIBUNE’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap