1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Portal ve Polygon, BTC’nin DeFi ekosisteminde kullanılabilirliğini geliştirmek için bir araya geldi

Portal ve Polygon, BTC’nin DeFi ekosisteminde kullanılabilirliğini geliştirmek için bir araya geldi

Düzenlenmiş bir dijital varlık ajansı olan Nexo, 100 milyon dolarlık bir geri satın alma planı duyurdu


Bugünün sıcak konuları 15:00 2 2

Coinbase Ventures tarafından üretilen ve Bitcoin ağı üzerinde DeFi oluşturan bir şirket olan Portal, Bitcoin’in Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ekosisteminde kullanılabilirliğini artırmak için Polygon ile güçlerini birleştirdiğini duyurdu.

iHodl ile paylaşılan basın açıklamasına göre Portal, Merkezi Olmayan Borsasında (DEX) WBTC/BTC ve POS-WBTC’nin BTC atom alışverişini kolaylaştıracak. Polygon söz konusu olduğunda, Polygon, Bitcoin ve POS-WBTC, WBTC ve diğer varlıklar arasındaki atomik değişim için sürekli likidite sağlamak için Portal DEX’te bir promosyon düğümü çalıştıracaktır.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Bu nedenle, BTC’nin kullanılabilirliği önemli ölçüde artacaktır, çünkü artık DeFi ile etkileşim kurmak için BTC’yi saymaya gerek yoktur.

Polygon ve Portal, kullanıcılara dijital varlıklarını DeFi ekosisteminde düşük bir maliyetle aktarma imkanı sağlamak için birlikte çalışacak.

Portal Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Chandra Duggirala, dernek hakkında şunları söyledi:

“Portal’ın Bitcoin’deki DeFi katmanı olduğu göz önüne alındığında, WBTC/BTC ve POS-WBTC’nin BTC’ye takasını gerçekleştirmek için Polygon ile işbirliği yapmaktan çok mutluyuz. Likit bir piyasaya sahip olmanın ve fiyat keşfini mümkün kılmanın riski artıracağına inanıyoruz ve Bitcoin’in Kullanılabilirliğini artırın.”

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap