İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Polygon’un (MATIC) fiyatı 2 kat arttı ve boğa piyasası hedefi 5 dolar

Polygon’un (MATIC) fiyatı 2 kat arttı ve boğa piyasası hedefi 5 dolar

Polygon'un (MATIC) fiyatı 2 kat arttı ve boğa piyasası hedefi 5 dolar

Ethereum’u çok zincirli bir ekosisteme dönüştürmeyi amaçlayan protokoller giderek artıyor. Ve halka açık platformdaki platform trendi ile ilgi odağı olmak. Polygon, birden fazla entegrasyona, benimsemeye ve ortaklığa tanık oldu. Bu, ağın gelişimini teşvik eder. Ağ, oyun sektöründe de yükseliş eğilimi gösteriyor.

Kurumsal çıkarların yükselişi

Ağ hızla gelişiyor ve kurumların ilgisini çekti. FunFair Technologies, Polygon ile entegre olur.Bunun bir parçası olarak FunFair Wallet, tüm büyük ekosistemlerle birlikte çalışabilir, daha yüksek hızlar ve daha düşük işlem maliyetleri sağlayan tam entegre bir çözüm yarattı.

Polygon, WBTC/BTC ve POS-WBTC’nin BTC SWAP’a dönüştürülmesini sağlayacak olan Bitcoin’deki De-Fi katmanı Portalı ile işbirliği yapar. Ek olarak, Polygon, atomik takasların genel likiditesini iyileştirmek için bir promosyon düğümüne katkıda bulunacaktır. Bitcoin ve POS-WBTC, WBTC ve diğer varlıklar arasında.

Bazı kaynaklara göre, dünyanın ilk kripto para birimi endeksi ETP 21Shares, diğer iki kripto para birimi ETP’si ile birlikte altı İsviçre borsasında listelenecek.

Polygon, dApp’leri dağıtmak için zk-STARK uzantı çözümünü başlattı. Bu hareket, Polygon ağındaki dApp’lerin doğrulama sürecini iyileştirmeyi amaçlıyor. zk-STARK, sıfır bilgili genişletilebilir bilgi aktarımı argümanı anlamına gelir. Bir tarafın, bilgileri ifşa etmeden diğer tarafa özel bilgilere sahip olduğunu kanıtlamasına izin verin. Polygon bu teknolojiye 1 milyar dolardan fazla yatırım yapacak.

Poligon (MATIC) fiyat analizi

Basın zamanında, dijital varlığın işlem fiyatı 1.574 ABD Doları ve piyasa değeri 10.901.366.953 ABD Doları civarında seyrediyor. Günün her saatinde işlem hacmi yaklaşık 881.639.926 ABD Dolarıdır. Son 24 saatte dijital para 1.55 USD ve 1.67 USD fiyat aralığında dalgalanıyor. Yeni zirve hala mevcut 2,62 $ seviyesinden uzak.

Aylık en yüksek seviyesini kırdıktan sonra varlık trendi düşen bir takozda. Kama şeklinin kırılması, fiyatın 2 $ hedefine doğru ilerlemesine yardımcı olacaktır. Gelecekteki yükseliş momentumu, tokenin 2,15 dolara yükselmesine neden olabilir. Artan işlem hacmi, MATIC’in daha yüksek seviyelere çıkmasını kolaylaştıracak. Öte yandan, dijital paralar 1,5 USD gibi düşük bir seviyeye düşebilir.

Genel olarak, ağın büyüyen temelleri ve benimsenmesi, Polygon’un yükseliş momentumunu yönlendirecektir. MATIC fiyatlarının yakın gelecekte yeni zirvelerine ulaşmasına yardımcı olun. Anlaşmanın büyümesi göz önüne alındığında, Polygon’un piyasa değeri sıralamasında yükselmesini bekleyebiliriz.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Elena R’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap