1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Polkadot fiyatı istikrarlı bir destek buluyor, DOT’un boğa piyasasını sürdürmesine yardımcı olabilir-Haberler

Polkadot fiyatı istikrarlı bir destek buluyor, DOT’un boğa piyasasını sürdürmesine yardımcı olabilir-Haberler

guncel coin haberleri

  • Polkadot fiyatları ana destek alanında alıcı buluyor.
  • Üç haftalık ayarlama döngüsü tamamlandı ve boğa piyasası devam edebilir.
  • Yeni bir tarihi zirve hemen köşede.

Polkadot fiyatı, önemli destek gösteren çok sağlıklı bir haftalık Ichimoku grafiğine sahiptir. Polkadot fiyatları emsalleriyle karşılaştırıldığında sınırlı aşağı yönlü risklerle karşı karşıyadır.

Polkadot fiyatı toparlandı ve tekrar 70 doları yukarı itebilir

Polkadot fiyatları yakın zamanda Gann’ın analizindeki güçlü döngünün tetiklediği ve Gann’ın “ölüm döngüsü” olarak adlandırılan güçlü satışı sonlandırdı. “Ölüm döngüsü” 7 haftalık (49 ila 52 gün) bir döngüdür ve Gann, yüksek bir eğimde sürekli fiyat değişiklikleri gösteren herhangi bir eğilimi sonlandırabileceği konusunda uyardı. Ayrıca, “ölüm döngüsü”nden sonraki üç haftalık düzeltme, en sık görülen tekrarlama dönemidir.

Polkadot haftalık grafiğinde mümkün olan en güçlü destek kombinasyonuyla işlem görüyor. 2021’de, hacim kontrol noktası ve haftalık Kijun-Sen, Polkadot’un toparlandığı 33.50 dolarlık bir değer alanını paylaşıyor. Şimdi önceki yükseliş eğiliminin toparlanmasını teyit etmek için Polkadot fiyatının haftalık Tenkan-Sen’e dönmesi ve 42.00$’ın üzerinde kapanması gerekiyor.

Göreceli güç endeksi, boğa piyasasında ilk aşırı satım seviyesi (50) için ilk desteği gösterir. 50 aynı kalırsa, Polkadot dibe vurabilir. Ek olarak, bileşik endeks gizli bir yükseliş sapması üretti – bu durum genellikle önceki boğa piyasasının toparlanmasının habercisidir.

DOT / USDT haftalık Ichimoku grafiği

Ancak, Polkadot fiyatlarının hala aşağı yönlü baskısı ve riskleri var. 33,50 dolarlık değer alanı destek olarak kullanılamıyorsa, odaklanılacak bir sonraki destek alanı 29,50 dolarda bulunan bulutun tepesidir (Senkou Span A). 29.50$’ın altındaki herhangi bir günlük veya haftalık kapanış fiyatı, hacim eğrisi inceldikçe ve fiyatlar düştükçe daha hızlı ve daha derin satış baskısını tetikleyebilir. Diğer bir deyişle, Polkadot fiyatı 29.50$’ın altına ne kadar düşük olursa, o kadar hızlı ve kolay bir şekilde daha da düşecektir.

Bilgi kaynağı: FXSTREET’ten 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi olarak kullanılmaz. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap