1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Polkadot fiyat analizi: DOT/USD aşağı yönlü seyrediyor; fiyat 40$’a kadar düşebilir

Polkadot fiyat analizi: DOT/USD aşağı yönlü seyrediyor; fiyat 40$’a kadar düşebilir

Polkadot fiyat analizi

Polkadot Fiyat Analizi-12 Kasım

Polkadot’un düşüş trendi için, kripto para dünyasındaki son düşüş nedeniyle düşüş trendi daha da kötüleşebilir.

DOT/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 54 ABD Doları, 56 ABD Doları, 58 ABD Doları

Destek seviyeleri: 40 ABD Doları, 38 ABD Doları, 36 ABD Doları

Polkadot fiyat analiziDOTUSD-günlük grafik

Diğer birçok kripto para birimi gibi, DOT/USD ticareti de elverişsizdir. Mevcut geri arama kapsamlı ve Polkadot da çok etkilendi. Şu anki işlem fiyatı 45.89 ABD Doları, 47 ABD Dolarının altından düşüyor ve bu seviye civarında seyrediyor, ancak yazının yazıldığı sırada esas olarak günlük 44,05 ABD Doları’na düşmeden önce.

Polkadot fiyat analizi: Bir sonraki Polkadot fiyatı nereye gidiyor?

Aşağı yönde, kanalın alt sınırının altına inmek kısa vadeli satış baskısını artırabilir ve bir sonraki destek seviyesi psikolojik fiyat olarak 40, 38 ve 36 dolar olabilir. Aynı zamanda, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerindeki herhangi bir yükseliş hareketi, 54, 56 ve 58 USD’deki bir sonraki direnç seviyelerine dokunabilir.

Olumlu tarafı, teknik göstergeler yeni bir yükseliş dönemi başlatabilir. Ancak, bu ay sık sık yükseliş ve düşüş seansları meydana geldiğinden, toplantının ne kadar süreceği belli değil. Bu nedenle, direnç ve destek seviyelerinin hareketini ve bağıl güç endeksi (RSI) ve hareketli ortalama (MA) gibi diğer göstergeleri gözlemlemek önemlidir.

DOT/BTC piyasası: ayı piyasası odak noktası olabilir

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, mevcut piyasa fiyatı hala kanalda ve mevcut işlem fiyatı 7150 SAT ile 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına düştü. Günlük grafiğe bakıldığında, tokenler bu bariyeri geçebilirse, boğalar sonunda piyasaya hakim olabilir.

DOTBTC-günlük grafik

Ancak piyasa daha fazla düşerse bir sonraki kilit destek 6300 SAT ve altında olabilir. Boğa tarafında, olası bir yükseliş, piyasayı hareketli ortalamayı kırmaya ve böylece 8000 SAT ve üzeri direnç seviyesine dokunmaya itebilir. Teknik gösterge göreli güç endeksinden (14), sinyal çizgisi 50 işaretinin altına düştüğünde, piyasa düşüş eğilimini sürdürebilir.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgi.Telif hakkı yazar Azeez M. Mustapha’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlere ilişkin ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap