1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Polkadot fiyat analizi: DOT/USD 40 ABD dolarının altında durdu

Polkadot fiyat analizi: DOT/USD 40 ABD dolarının altında durdu

Polkadot fiyat analizi

Polkadot Fiyat Analizi-24 Kasım

Polkadot’un (DOT) fiyatı son 24 saatte %4,27 düştüğü için 35$’da durabilir.

DOT/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 48 USD, 50 USD, 52 USD

Destek seviyeleri: 32 ABD Doları, 30 ABD Doları, 28 ABD Doları

DOTUSD-günlük grafik

Token 35$ seviyesinde destek bulursa, DOT/USD fiyatı düşmeye devam edebilir. Ancak dünkü işlem, DOT/USD’nin 41 USD direncine ulaşmak için 9 günlük hareketli ortalamayı kırmaya çalıştığını ve ardından tekrar 40 USD’nin altına düştüğünü gösterdi. Şu anda, ayılar piyasayı daha da aşağı çekmeye devam ederse, 35 doların altında doğrudan destek seviyesinde yer alabilir. Bunun altında, sırasıyla 32 USD, 30 USD ve 28 USD’de daha fazla destek bulunabilir.

Polkadot fiyat analizi: DOT fiyatları düşmeye devam edebilir

Günlük grafiğin gösterdiği gibi, alıcılar desteği 39 dolarda sürdürebilir ve fiyatlar yükselmeye başlarsa, boğalar ani direncin 9 günlük hareketli ortalamanın üzerinde olan 45 dolarda olmasını bekleyebilir. Ancak hafif bir artış, 48 USD, 50 USD ve 52 USD’de daha yüksek direnç seviyelerine yol açabilir. Aynı zamanda, teknik bir gösterge olan göreli güç endeksi (14), 45 seviyesinin altına düşerek, piyasanın yatay veya aşağı yönlü işlem görebileceğini gösteriyor.

DOT/BTC piyasası: fiyatlar yatay hareket etmeye devam ediyor

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, Polkadot’un işlem fiyatı 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında. Bu nedenle, fiyat eğilimi bu bariyerin altında kaldığı sürece, Polkadot sonsuza kadar ayı piyasasının kontrolü altında kalabilir. Aynı zamanda, tüccarların, fiyatların DOT piyasasında ayı piyasasından çıkmasını önlemek için daha güçlü ve daha tutarlı bir dirence ihtiyacı var.

DOTBTC-günlük grafik

Ancak günlük grafiğin mevcut trendine göre fiyat 9 ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde kırılmaya devam ederse 7500 SAT ve üzeri potansiyel direnç seviyesine dokunabilir. Aksine, piyasa fiyatı kanalın alt sınırının altına düşerse, teknik gösterge olan göreceli güç endeksi (14) hala aşağı yönlü olduğundan 6300 SAT ve altındaki kilit destek seviyesine dokunabilir.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazar Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi olarak kullanılmaz. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap