1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Polkadot Fiyat Analizi: DOT/USD 30$’ın altında kaldı

Polkadot Fiyat Analizi: DOT/USD 30$’ın altında kaldı

guncel coin haberleri

Polkadot Fiyat Analizi – 16 Ocak

Polkadot (DOT) fiyatı, günlük en yüksek 28.69$’a ulaştıktan sonra %0.33 düştüğü için 25$’da durabilir.

pip/dolar piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 34 $, 36 $, 38 $

Destek seviyeleri: 22 $, 20 $, 18 $

DOTUSD – Günlük Grafik

Madeni para 25 dolar seviyesinde destek bulursa DOT/USD’nin düşmesi muhtemel. Ancak kripto para, kanalın üst ucunu geçmek için 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde hareketini sürdürmeye çalışıyor. Şimdi, ayılar piyasayı hareketli ortalamaların altına iterse, 25 doların altında acil destek olasıdır. Bunun altında, sırasıyla 22 $, 20 $ ve 18 $ seviyelerinde daha fazla desteğin bulunması muhtemeldir.

Polkadot Fiyat Analizi: DOT Fiyatı Hareketli Ortalamaların Üzerinde Konsolide Edebilir

Günlük grafiğin gösterdiği gibi, alıcılar 27 dolarda desteği tutabilir ve fiyatlar yükselmeye başlarsa, boğalar kanalın üst sınırının 30 doların üzerinde anında direnç bekleyebilirler. Bununla birlikte, hafif bir yükseliş, 34 $, 36 $ ve 38 $ seviyelerinde daha yüksek direnç gösterebilir. Bu arada, teknik gösterge olan Göreceli Güç Endeksi (14), 50 seviyesi civarında aynı yönde hareket ediyor ve bu da piyasanın yatay ticaret yapabileceğini veya düşüş eğilimi izleyeceğini gösteriyor.

DOT/BTC piyasası: fiyatlar yatay hareket etmeye devam ediyor

Bitcoin’e kıyasla Polkadot, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamalarının üzerinde işlem görüyor. Dolayısıyla, madeni para bu bariyerin üzerinde kaldığı sürece, Polkadot sonsuza kadar bir yükseliş trendi başlatabilir. Bununla birlikte, trader’ların fiyatları ayı piyasasından uzak tutmak için daha güçlü ve kalıcı bir dirence ihtiyacı olacak ve bu da madeni parayı kanalın üst sınırının üzerine itebilir.

20211717-20.png.webp

DOTBTC – Günlük Grafik

Bununla birlikte, günlük grafikteki mevcut hareketle, fiyat hareketli ortalamaların üzerinde kalırsa, DOT/BTC 7000 SAT ve üzerinde potansiyel dirence ulaşabilir. Tersine, piyasa fiyatı hareketli ortalamaların altına düşerse, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) 60 seviyesinin altında kaldığından, 5800 SAT ve altında kilit desteğe ulaşabilir.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile CRYPTOVIBES’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap