1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Polkadot fiyat analizi: DOT/USD 30$ seviyesini aştı

Polkadot fiyat analizi: DOT/USD 30$ seviyesini aştı

guncel coin haberleri

Polkadot fiyat analizi- 2 Ocak

Polkadot fiyatı hareketli ortalamanın üzerinde; kanal bariyerini kırmak hızlı bir yükselişi tetikleyebilir.

DOT/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 35 USD, 37 USD, 39 USD

Destek seviyeleri: 25 USD, 23 USD, 21 USD

DOTUSD-günlük grafik

27.64 USD destek seviyesine ulaştıktan sonra alıcılar piyasanın kontrolünü ele geçirirken, DOT/USD şimdi yükseliş momentumuna geri döndü. Oynaklıktaki %4,68’lik artış, işlem fiyatını dengeledi ve 30,75$ direnç seviyesine dokundu. Ancak Polkadot fiyatının kanalın üst sınırını aşmaya çalıştığı görülüyor.

Polkadot fiyat analizi: Polkadot fiyatı yükselebilir

Günlük grafiğin gösterdiği gibi, Polkadot’un fiyatı birkaç günden beri yükselmek için mücadele ediyor. Bu nedenle, token ticareti kanalın üst sınırının üzerinde 35$, 37$ ve 39$ direnç seviyelerine ulaşırsa, tüccarlar sonraki birkaç olumlu yönde daha fazla tırmanış görebilir. Tamamlandığında, boğaların piyasayı kontrol etmeye başlaması muhtemeldir.

Aşağı yönde, 9 günlük hareketli ortalama, 21 günlük hareketli ortalamanın altına geçmeye çalışıyor.Bu gerçekleştiğinde, piyasa düşmeye başlayabilir. Aynı zamanda, Polkadot fiyatı mevcut piyasa seviyesinin altına düşerse, hareketli ortalamanın altındaki 26 dolar seviyesi olası bir düşüş eğilimi için destek sağlayabilir.

Ancak değilse, token 25 USD, 23 USD ve 21 USD destek seviyelerine daha da dokunabilir. Teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi’ne (14) göre sinyal, Polkadot’un takip edebileceği bir sonraki yönü belirleyebilecek 50 seviyesine yakın hareket ediyor.

DOT/BTC piyasası: fiyat hareketli ortalamanın üzerinde

Piyasa fiyatı 6399 SAT’de seyrederken, Polkadot (DOT), Bitcoin’e göre keskin bir şekilde yükseliyor. Polkadot fiyatı artık kanala dahil edildi çünkü tüccarlar boğaların piyasayı daha yükseğe itmesinin beklenmesini bekliyor, ancak yazı yazılırken nispi güç endeksi (14) 60 seviyesinin üzerine çıktı.

202020103-64.png

DOTBTC-günlük grafik

Bununla birlikte, boğalar fiyatı kanalın üst sınırının üzerine çıkarsa, tüccarlar ilk direncin 6800 SAT olmasını bekleyebilirler. Bunun üzerinde, 7000 SAT ve üzerinde daha yüksek direnç bulunabilir. Tersine, satıcılar piyasayı 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına çekerse, piyasa 5400 SAT ve altında temel desteğe dokunabilir.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazar Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap