1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Polkadot fiyat analizi: DOT/USD %1,90 düştü-Haberler

Polkadot fiyat analizi: DOT/USD %1,90 düştü-Haberler

guncel coin haberleri

Polkadot Fiyat Analizi-20 Aralık

Polkadot (DOT) son birkaç saat içinde şu anda 25 doların altına düşüyor ve piyasadaki mücadeleleri birkaç gündür başladı.

DOT/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 30 USD, 32 USD, 34 USD

Destek seviyeleri: 20 ABD Doları, 18 ABD Doları, 16 ABD Doları

DOTUSD-günlük grafik

DOT/USD şu anda 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında seyrediyor çünkü piyasadaki birçok kripto para birimi de zarara açılıyor. Polkadot (DOT) bunlardan biri olur. Ancak, madeni para şu an için toparlanamadı, ancak tekrar düştü.

Polkadot fiyat analizi: DOT/USD daha fazla düşebilir

Günlük fiyat hala 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında ve boğaların 30 dolar, 32 dolar ve 34 dolar direnç seviyelerine ulaşmak için fiyatı hareketli ortalamaların üzerine itmesi gerekecek. Aynı zamanda, token hala negatif durumda olduğundan, kanalın alt sınırına yönelik herhangi bir düşüş hareketi sırasıyla 20$, 18$ ve 16$ destek seviyelerine ulaşabilir.

Ek olarak, günlük grafiğe göre, tokenin uzun vadeli görünümü hala düşüşte, çünkü 40 seviyesinin altındaki teknik destek nispi güç endeksi (14), aşırı satım alanına girebilir ve bu da daha fazla satış fırsatı sağlayabilir. Döviz piyasası.

DOT/BTC piyasası: fiyatlar düşmeye devam ediyor

BTC ile karşılaştırıldığında, DOT fiyatları düşüş eğilimiyle karşı karşıya. Şu anda, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında işlem yaparken ayılar piyasaya gerçekten hakim durumda.Göreceli Güç Endeksi’nin (14) korunmasıyla, kanalın alt sınırının altında bir kırılma, aşağı yönlü eğilimi artırabilir. 40 seviye.

DOTBTC-günlük grafik

Bununla birlikte, eğer şortlar kanalın alt sınırını başarılı bir şekilde aşarsa, tüccarlar piyasanın 4500 SAT destek seviyesine ve altına düşmesini bekliyorlar. Aynı zamanda, toparlanma, fiyatı 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerine çekerek 6000 SAT ve üzeri direnç seviyelerine ulaşabilir. Bu nedenle senaryonun tamamlanmaması durumunda piyasa yanal işlem görmeye başlayabilir.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazar Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap