1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Polkadot (DOTUSD) Fiyatı 19$ Desteğinin Altında Kırıldı, Sırada Ne Var?

Polkadot (DOTUSD) Fiyatı 19$ Desteğinin Altında Kırıldı, Sırada Ne Var?

guncel coin haberleri

DOTUSD Fiyat Analizi – 22 Ocak

Direnç seviyesi 19 $’da kalırsa, fiyatın düşüşe devam etmesi ve muhtemelen fiyatı 15 $, 10 $ ve 06 $ fiyat seviyelerine düşürmesi muhtemeldir. Boğalar fiyatı 19 dolarlık direncin üzerine çıkarsa, 22 dolar ve 27 dolar arasında bir test olması muhtemel.

pip/dolar piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 19 $, 22 $, 27 $

Destek seviyeleri: 15 $, 10 $, 06 $

DOTUSD uzun vadeli trend: düşüş

DOTUSD, ayı baskısının kontrolü altında. Madeni para günlük grafikte düşüş gösteriyor. Ayı momentumu 53 dolarda dirençle başladı ve Kasım ayında bu seviyeye ulaştı. Fiyat hareketi bir baş ve omuz modeli oluşturdu. Ayıların baskısı 40 dolar, 32 dolar ve 22 dolar destek seviyelerini kırdı. Kripto para birimi şu anda 18 dolarlık desteği kırıyor ve 15 dolarlık desteğe maruz kalıyor.

DOTUSD günlük grafik, 22 Ocak

Hızlı hareket eden ortalama (9 dönem), yavaş hareket eden ortalamayı (21 dönem EMA) geçti ve fiyat, düşüş hareketinin bir işareti olarak her iki EMA’nın altında işlem görüyor. Direnç seviyesi 19 $’da kalırsa, fiyatın düşüşe devam etmesi ve muhtemelen fiyatı 15 $, 10 $ ve 06 $ fiyat seviyelerine düşürmesi muhtemeldir. Boğalar fiyatı 19 dolarlık direncin üzerine çıkarsa, 22 dolar ve 27 dolar arasında bir test olması muhtemel.

DOTUSD orta vadeli trendi: düşüş

DOTUSD 4 saatlik grafikte düşüş gösteriyor. Son değişen harekette, ayılar boğalara üstün geldi. Ayılar 22 dolarlık desteği kırdı ve fiyat 19 dolarlık desteğe düştü. Fiyatlar birkaç saat konsolide edildi. Şu anda, önceki 19 dolarlık kırılma seviyesini yeniden test etmek için geri çekiliyor.

202120122-89.png.webp

DOTUSD 4 saatlik grafik, 22 Ocak

İki EMA birbirinden ayrıdır ve parite 9-dönem EMA ve 21-dönem EMA’nın altında işlem görüyor, bu da ayıların Polkadot piyasasına hakim olduğunu gösteriyor. Göreceli Güç Endeksi dönemi 14, 30 seviyesinde ve sinyal çizgisi, bir geri çekilme olabilecek bir satın alma sinyalini göstermek için yukarıyı gösteriyor.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile CRYPTOVIBES’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap