1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Polkadot büyük bir sıçrama yapmaya çalışıyor, ancak DOT fiyatı henüz test edilmedi, en güçlü engellerden biri-Haberler

Polkadot büyük bir sıçrama yapmaya çalışıyor, ancak DOT fiyatı henüz test edilmedi, en güçlü engellerden biri-Haberler

guncel coin haberleri

Müzayededen sonra geniş çaplı parachain lansmanına rağmen, Polkadot’un fiyatı son zamanlarda neredeyse sessiz kaldı. Varlık geçen ay 50 doların üzerine çıktıktan sonra düşüşe devam etti ve kazancının yaklaşık %50’sini kesti. Ancak DOT fiyatı şoku korumayı başardı ve toparlanma başlatmak için hızla tersine döndü.

Varlık çevresinde oluşan önemli yükseliş momentumuna rağmen, keskin bir geri çekilme endişeleri hala fiyat çevresinde dolaşıyor. Polkadot fiyatları, fiyatı tekrar 28 doların altına çekebilecek bir düzeltmeye hazır görünüyor. Bu durumda, 2021’in sonundaki düşüş korkusu, toparlanmaya musallat oluyor.

Polkadot (DOT) fiyat analizi

  • Aralık ayının başından bu yana, Polkadot fiyatları parabolik bir seyir izledi ve 30 doların üzerindeki aylık en yüksek seviyeleri kırdı.
  • Varlık şu anda hafif bir düzeltme yaşıyor ve bu, bir sonraki kazanç turundan önce hafif bir düzeltme veya gevşeme olarak görülebilir.
  • Ayrıca çizelgede fincan oluşumundan da bahsediliyor.Kupa ve kulp modunda bu da yakında güzel bir düşüş olacağı anlamına geliyor.
  • Daha da önemlisi, günlük zaman dilimindeki varlıklar, 50 günlük hareketli ortalamanın 200 günlük hareketli ortalamayı geçmek ve güneye hareket etmek üzere olduğu bir ölüm çaprazıyla karşılaşmak üzere. Sonuç olarak, fiyat yaklaşık %15 ila %20 oranında aşağı çekildi.
  • Bununla birlikte, varlık yakında düşüş eğilimini tersine çevirebilir ve yıllık alım satımı yükseliş şeklinde sonlandırmaya çalışabilir.

Genel Polkadot fiyatı şu anda yoluna devam ediyor gibi görünüyor ve yakında 39 dolarlık kilit direnç seviyesinin üzerine çıkabilir. Varlığın büyük bir yükseliş momentumu olduğu için düşüş trendi çok kısa ömürlü olabilir. Genel olarak, DOT fiyatlarının 2022’ye büyük bir yükseliş ivmesi ile başlaması ve Ocak 2022’nin ilk birkaç gününde yeni zirvelerini aşmaya çalışması bekleniyor.

Ayrıca okuyun: Ölüm Haçı, 10 Ocak 2022’ye kadar yaklaşık %25 oranında düşmesi beklenen Bitcoin fiyat artışını bir kez daha rahatsız edebilir

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Sahana Vibhute’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap