1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Poligon(MATIC) yeni yüksek fiyatları 3$’a yaklaştı, bu seviyeleri ne kadar aşacak?

Poligon(MATIC) yeni yüksek fiyatları 3$’a yaklaştı, bu seviyeleri ne kadar aşacak?

guncel coin haberleri

Bitcoin ve Ethereum gibi popüler bir kripto para birimi bu sessiz eğilimi tersine çevirmeye çalışsa da, Polygon (MATIC) fiyatı muazzam değişiklikler geçirdi. Birkaç gün boyunca varlık, hafif konsolidasyon döneminde varlıklarını artırdığı için çok yükselişini sürdürdü. Varlık bir miktar güç kazandıktan kısa bir süre sonra fiyat kırıldı ve 2,8 doların oldukça üzerine çıktı.

Sadece birkaç gün önce, MATIC fiyatı yaklaşık 2,68$’lık bir önceki yeni yüksek seviyeyi kırdı ve yaklaşık 2,55$’lık kilit seviyeyi aştı. Ancak kısa bir süre sonra ayılar karlarını geri çekmeye başladılar ve bu nedenle bir sonraki ayağını çekmeden önce hafif bir bitkinlik yaşadılar. Ancak, bugünün ticaretinden başlayarak, MATIC boğaları tüm güçlerini topladı ve fiyatı 3 dolara yaklaştırdı. Bununla birlikte, varlık, 3 dolarlık dönüm noktasını hızla kırmak için büyük bir yetenek gösterdi.

Varlığın günlük grafiği, kısa vadede varlık için belirlenen büyük bir yükseliş eğilimi ve daha yüksek hedefler gösteriyor. Temmuz ayında düşüş eğiliminin tersine dönmesinden bu yana, MATIC fiyatı yukarı yönlü bir kanalda sallanıyor. Birçok iniş ve çıkışa rağmen, trend kanal içinde dalgalanmaya devam ediyor ve sonunda her gün yeni zirveler bulunuyor.

Bir varlık üst direnç seviyesine her ulaştığında, hafif bir geri çekilme yaşayacak ve biraz konsolide olacaktır. Bununla birlikte, varlık birkaç gün önce yeni bir zirveye ulaşmış olsa da, geri çekilme hala çok kısaydı ve eğilimi tersine çevirdi.

Bu nedenle, mevcut benzer eğilim, MATIC’in fiyatının yaklaşık 2,75 ABD Dolarına düşmesi ve ardından boğa piyasasının 3 ABD Dolarına doğru hareket etmesiyle toparlanmasıyla tekrarlanabilir. Varlık haftalık olarak yükseliş eğiliminde olduğundan ve aynı şekilde sona erebileceğinden, zaman çerçevesi birkaç gün daha uzatılabilir.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Kadir AK’ye aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap