1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Poligon yükleniyor, MATIC fiyatı yakında 3 dolara ulaşabilir

Poligon yükleniyor, MATIC fiyatı yakında 3 dolara ulaşabilir

Poligon yükleniyor, MATIC fiyatı yakında 3 dolara ulaşabilir

Kripto para piyasası son birkaç gün içinde yükseliş trendi başlattı. Bitcoin de dahil olmak üzere çoğu altcoin, varlıklar hafta sonu boyunca çok fazla kayıp yaşadıktan sonra yüksek seviyelerde. Polygon’un fiyatı da son 4 ila 5 gün içinde yaklaşık %50 artarak önemli bir artış yaşadı. Aynı hızla devam eden MATIC’in fiyatı bu yılki işlemi bitirmek için 3 dolara ulaşabilir.

Varlık, düşüş eğilimini tersine çevirdiğinden, büyük alımlar biriktirerek, fiyatın zorunlu direnç seviyelerinden birini test etmesine yardımcı oldu. Ancak varlık hala bu seviyeleri test ediyor ve onları destek seviyelerine dönüştürmeye çalışıyor. Fiyat 2,2 dolar seviyesinin altına düştüğünde ve bu seviyenin üzerinde sabitlendiğinde, yükseliş eğilimi doğrulanabilir.

MATIC fiyatları büyük ölçekli bir boğa piyasası için hazır

Kısa vadede, MATIC’in fiyatı, direnç seviyesini kırmak için önemli ölçüde arttı. Ancak teknik resim varlığın tükenme aşamasına doğru ilerlediğini gösterdiğinden hafif bir düzeltme olabilir. Hem MACD hem de RSI şu anda yükselişte, ancak yakında düşüş eğilimine dönüşecek.

Bununla birlikte, uzun vadeli bir perspektiften bakıldığında, varlık çok yükseliş eğiliminde görünüyor ve yeni zirvenin yakınında, 3 dolara yakın yeni bir zirve bulmaya hazır. Varlık simetrik üçgeni kırdı ve 2,1 dolar direnç seviyesini aşmak için kuzeye yürüdü. Ancak hafif bir yorgunluk yaşadıktan sonra MATIC fiyatı biraz düşerek bardağın kulpunu oluşturabilir.

Bu nedenle, 1.83 dolar civarındaki acil desteği yeniden test etmek çok mümkün görünüyor, ancak bu kısa ömürlü olabilir. Bununla birlikte, destek seviyesini yeniden test ettikten sonra, bir sonraki artış 3 doların üzerinde yeni zirveler keşfetmek için yeni zirveleri kırabilir. Yaklaşan MATIC fiyat artışı daha da yoğun olabilir, çünkü işlem hacmi %145’ten fazla arttı ve satın alma baskısı daha yüksek.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Sahana Vibhute’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap