1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Poligon fiyatı %8.2 artarak 2.09 USD’ye yükseldi – MATIC nasıl satın alınır

Poligon fiyatı %8.2 artarak 2.09 USD’ye yükseldi – MATIC nasıl satın alınır

guncel coin haberleri

Polygon, son 24 saat içinde büyük bir yükseliş rallisi yaptı ve bu kazançlar, güçlü alıcı desteğinden geldi. Token bu hafta güçlü bir yükseliş trendi içindeydi.Henüz rekor seviyeye ulaşmamış olsa da yavaş yavaş yaklaşıyor. Diğer piyasalarda son 24 saatte küçük düşüşler görüldüğünden, MATIC yeşil bölgede işlem gören birkaç tokenden biri.

Yazının yazıldığı sırada, Polygon 24 saat içinde %8.2 yükseldikten sonra 2.09 dolardan işlem görüyordu.

MATIC fiyat analizi

MATIC fiyat analizi Aralık

MATIC şu anda güçlü bir yükseliş eğiliminde. Geçen hafta %20’den fazla arttı, bu hafta diğer piyasalardaki durumla keskin bir tezat oluşturuyor.

Bu faydaları elde ettikten sonra, MATIC şu anda aylık en yüksek seviyede. MATIC için yeni zirve 2.62$ ve şu anda bu seviyelere ulaşmak için mesafenin %19’u var. Mevcut kazançlarını korumaya devam edebilirse, emoji jetonu önümüzdeki birkaç gün veya hafta içinde bu seviyelere ulaşabilir. Yeniden test edilmesi gereken bir sonraki acil direnç 2,15 dolardır.

Mevcut MATIC geliri, alıcıların desteğinden geliyor. Bu destek zayıflarsa, daha geniş pazarın hafif bir düşüş eğiliminde olduğu göz önüne alındığında, altcoinler kazançların çoğunu silebilir. Token mevcut seviyelerde düşerse 2 doların altına düşebilir, bu durumda satış baskısı arttıkça daha dik bir düşüş trendi oluşabilir.

21Shares’in Euronext’te listeleneceğini açıklamasının ardından son günlerde MATIC yükselişe geçti. 21Shares, Paris ve Amsterdam’daki ilk Polygon ETP işlemi olan Polygon Exchange Traded Product’ı (ETP) başlattı. Ürün, MATIC belirtecinin performansını izleyecektir.

MATIC’i nereden satın alabilirim

MATIC tokenlerini eToro’dan satın alabilirsiniz. eToro önde gelen ticaret platformlarından biridir, çok çeşitli kripto para birimlerini ve ticaret çiftlerini destekler. eToro, düşük işlem ücretleri ve komisyonlar alır. Ayrıca, yeni yatırımcıların uzman tüccarlar tarafından kullanılan ticaret stratejilerini kopyalamasına olanak tanıyan kopya alım satım işlevlerini de destekler.

devamını oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • Bitcoin nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Ali Raza’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap