1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Polen DeFi, Roco Finance Launchpad’de IDO’yu duyurdu

Polen DeFi, Roco Finance Launchpad’de IDO’yu duyurdu

guncel coin haberleri

DeFi endeks platformu Pollen kısa süre önce Roco Finance Launchpad’de PLN token IDO’sunu duyurdu.

Roco Finance, Avalanche tabanlı merkezi olmayan bir GameFi platformudur.Oyun geliştiriciler, içerik oluşturucular ve oyuncu toplulukları için blok zincir hizmetleri sağlamanın yanı sıra, tohum ve kuluçka aşamalarında gelecek vaat eden projeleri teşvik etmek için RocoStarter IGO platformu aracılığıyla aracılık yapar.

RocoStarter’ın ilk DeFi IDO’su

Polen DeFi, topluluk tarafından yönetilen varlık portföyünü ve ilgili endeksleri desteklemek için tasarlanmış yenilikçi bir DeFi protokolüdür. Yakın zamanda IDO kaydını RocoStarter’da açtı.

Anlaşmanın tasarımına göre, platform, tüccarların ödüller alırken itibar kazanmalarına ve skor tablolarına tırmanmalarına izin verecek.

Aynı zamanda, “pasif” kullanıcılar, yönetim belirteçlerini devredebilir ve portföylerini başarıyla yönetenlerle ödülleri paylaşabilir.

Pollen, Twitter’da “Çığ ekosisteminde önemli bir proje olmayı amaçlıyoruz” diye yazdı ve Ethereum’u başlatmama kararının “topluluk geri bildirimine dayanarak verildiğini” de sözlerine ekledi.

Seçilen kripto para portföylerine erişimi demokratikleştirin

Protokolün yönetim belirteci PLN’si, Polen DeFi ekosistemindeki tüm faaliyetlerin özüdür.

PLN, kullanıcıların platformdaki yatırım portföyünü aktif olarak yönetmelerini sağlar ve başarılı olmaları durumunda ödül olarak daha fazla PLN alabilirler.

Belirteç ayrıca “pasif” kullanıcıların yönetişim belirteçlerini en iyi performans gösteren tüccarlara devretmesine olanak tanır.

Polen DeFi IDO’yu RocoStarter’a kaydettirmek isteyen kullanıcıların 15 gün içinde 500 ROCO jetonu rehin etmesi gerekiyor.

Kayıtlar 13 Aralık’ta başladı ve 15 Aralık’ta sona erecek.

Sorumluluk Reddi: CryptoSlate, Pollen DeFi’de finansal bir pozisyona sahiptir ve haber, analiz ve diğer rapor türleri karşılığında projenin ön satışına katılma fırsatına sahiptir. CryptoSlate bu makaleyi yayınlamak için ödeme yapmadı.

CryptoSlate bülteni

Kripto para, DeFi, NFT vb. alanlardaki en önemli günlük hikayeleri özetledi.

Kaynak bağlantısı

Harici

Bilgi Kaynağı: 0x News tarafından NEWCONOMY’den derlenmiştir, telif hakkı yazar newconomy’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap