1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Polen DeFi $PLN, AscendEX’te listelenecek ilk Avalanche jetonu olacak

Polen DeFi $PLN, AscendEX’te listelenecek ilk Avalanche jetonu olacak

guncel coin haberleri

Tortola, Britanya Virjin Adaları, 10 Ocak 2022: Polen DeFi Protokolü’nün yönetim belirteci $PLN, 11 Ocak Salı günü 09:00 EST / 14:00 UTC’de AscendEX’te listelenecek. $PLN için büyük bir merkezi borsa listesi ve AscendEX’te listelenecek ilk Avalanche Chain tokenidir.

Polen DeFi, kripto para portföy yönetimini basitleştirir. Karlı tüccarlar ve tahsisleri ve varlıkları kendileri yönetmek zorunda kalmadan dinamik olarak yönetilen portföylere sahip olmak isteyenler için yeni kazanç fırsatları sunar.

$PLN, Polen DeFi ekosisteminin kilidini açan yardımcı program belirtecidir. Özellikler arasında varlık yönetimi, DAO’lar aracılığıyla temalı portföyler, tokenize edilmiş varlık endeksleri oluşturma ve $PLN yeteneği veya zayıf portföy seçimi kazanma (veya yakma) için varlık yönetimi, en iyi performans gösteren tüccarlara veya kendi kendini yönetmeye, etkili tüccarlara ve topluluk sahiplerine yetki verme yeteneği yer alır.

Protocol Ventures, Fomocraft Ventures, Red Building Capital, AdventuresDAO, Rarestone Capital ve Alphabit gibi VC’lerin finansmanı ve desteğiyle Pollen DeFi, gelişmekte olan çok zincirli DeFi 2.0 protokol paketinde oyunun kurallarını değiştiren bir dizi ürün özelliğini ortaya çıkaracak. Pollen, finans, yönetişim, veri bilimi, matematiksel modelleme, akıllı sözleşme geliştirme ve ürün oluşturma gibi alanlarda uzmanlığa sahip deneyimli bir ekibe katkıda bulunarak bir yılı aşkın bir süredir kurulmuştur. Polen DeFi, gerçekten merkezi olmayan bir varlık yönetimi ekosistemi ile trilyon dolarlık bir piyasayı alt üst edecek.

$PLN, AscendEX’teki ilk Avalanche jetonu olacak

Polen DeFi, AscendEX’te listelenen ilk Avalanche ekosistem belirteci olmaktan gurur duyuyor. Singapur’da kayıtlı olan AscendEX, merkezi bir borsanın sorunsuz ticaret deneyimi ve likiditesinin tüm özellikleri ve faydaları ile en son DeFi projelerini tek bir platformda listelemekten gurur duyar. Polychain Capital, Alameda Research, Jump Capital ve saldırıya uğramış VC’ler tarafından desteklenen AscendEX’in günlük ortalama 200 milyon doların üzerinde işlem hacmiyle 1 milyondan fazla perakende ve kurumsal müşteriye hizmet verdiği bildiriliyor.

Pollen DeFi kurucu ortağı ve proje lideri Philip Verrien:

“AscendEX’te listelenen ilk Avalanche belirteci olmaktan gurur duyuyoruz. DeFi’ye ve gelişmekte olan Avalanche ekosistemine katılmak isteyen ancak CEX’in deneyimine ve araçlarına daha aşina olan yeni potansiyel Polen kullanıcıları artık ana sayfamızdan geçebilir. AscendEX’te listeleniyor ve Polen DeFi varlık yönetimi ekosistemine ilk adımı atıyorlar.”

Polen DeFi, topluluk talebine ve hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli Avalanche zincirinde TVL büyümesi, cüzdan büyümesi ve ürün inovasyonunun inanılmaz dalgasına yanıt olarak Avalanche’da konuşlandırılır. Polen DeFi, DeFi trendlerini ve kullanıcı davranışlarını aktif olarak izleyen ve yol haritasını bildirmek için “Hive Mind” topluluğunu dinleyen ve güncellenmiş bir proje zaman çizelgesi üzerinde çalışan zincirler arası bir projedir.

Polen Protokolü Ana Ağa Yaklaşıyor, AscendEX Üzerinde Staking

Ana ağ ilk çeyrek için planlanmıştır, bu nedenle $PLN jetonlarının sahipleri, $PLN’lerini çeşitli şekillerde çalıştırmak için uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklardır. Ana ağın başlatılmasını beklerken, bu gelecekteki DeFi merkezini ve yatırım ortamını erken benimseyenleri ödüllendirmek için $PLN, cazip APR’lerde AscendEX’te stake edilebilir. Staking açılış saatleri Polen DeFi’nin Twitter hesabından duyurulacak.

$PLN/USDT ticareti, 11 Ocak 2022 Salı günü 09:00 EST / 14:00 UTC’de AscendEX’te açılacak. Cüzdan yaklaşık 12 saat önce para yatırmaya açık olacak, güncellemeler için lütfen Polen DeFi kanalını takip edin. $PLN artık Avalanche merkezi olmayan borsa Trader Joe’da işlem yapmak için kullanılabilir.

Polen DeFi Protokolü Portföy Yönetim Arayüzü Önizlemeleri Polen DeFi ve $PLN Jetonları Hakkında

Pollen DeFi, gerçek anlamda merkezi olmayan bir protokol kullanarak perakende kullanıcıları için varlıkları optimize etmek için “kovan zihninin” gücünden yararlanarak finansal geleceğe giren gelecekteki 100 milyon küresel yatırımcı için kripto para birimi portföy yönetimini basitleştiriyor.

$PLN, portföy performansına dayalı olarak kazanılan ve yok edilen bir yönetim simgesidir. Polen DeFi kullanıcıları ya kendi portföylerini yönetebilir ya da doğrulanmış yatırımcılara yetki verebilir. Yeni portföyler, topluluk ve etkileyiciler tarafından DAO yönetişim süreci aracılığıyla oluşturulacak ve topluluğun kripto para birimi portföy yönetimini bir ekip olarak ele almasına olanak tanıyacak.Polen DeFi proje fragmanını buradan izleyin

Twitter | Telgraf | Anlaşmazlık | Orta | Web sitesi

İletişim

Kurucu ortak, proje lideri

  • Philip Villian
  • Polen DeFi
  • phil@pollen.id

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap