1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Polen DeFi, 8,4 milyon ABD Dolarını aşan bir teminat depozitosu ile en fazla abone olunan Launchpool ön satış projesi oldu.

Polen DeFi, 8,4 milyon ABD Dolarını aşan bir teminat depozitosu ile en fazla abone olunan Launchpool ön satış projesi oldu.

Polen DeFi ($PLN) iyi bir ilişki sürdürüyor ve platformdaki önceki sürüm büyük çoklu getiriler elde etti (Kaynak: Launchpool, 11 Kasım 21)

Pollen DeFi, toplam LPOOL arzının (8.4 milyon ABD Doları değerinde) üçte birinden fazlasının (%35.3), platformda tamamlanan en fazla talep edilen finansman olan 750.000 ABD Doları Polen (PLN) tahsisi için kullanıldığını açıkladı.

Geçen hafta, merkezi olmayan bir varlık yönetimi platformu olan Pollen DeFi, Launchpool’un bir numaralı projesi oldu ve gelişmekte olan yatırımcılar LPOOL’da 3,3 milyon dolardan fazla tuttu. Bu, toplam platform hizmet belirteçleri ($LPOOL) arzının üçte birinden fazladır. Daha önce başlatılan projelerde $REALM, Launchpool’un rekorunu 2,2 milyon $’lık LPOOL taahhüdü ile korudu ve lansmanından bu yana satış öncesi fiyatın 25 katına ulaştı.

Polen DeFi finansmanı 8 Kasım’da başladı ve her biri 0,50$ değerinde toplam 1,5 milyon Polen ($PLN) yönetişim jetonu sağladı. Proje, jetonlarının daha fazla satışını açıklamadı.

“Polen DeFi protokolü, varlık portföylerinin topluluk yönetimine katılmak isteyen herkes için uygundur. Launchpool topluluğu, portföy oluşturuculardan ve yenilikçilerden oluşur. Bu iki topluluğun ortak bir zemin bulabileceğini umuyoruz. Rekor kıran Polen ($) PLN) Launchpool’da Ön satış, durumun gerçekten de böyle olduğunu kanıtlıyor. Şimdi, daha geniş kripto para topluluğu, Pollen gibi yeni nesil DeFi 2.0 protokollerinin potansiyelini fark ettiğinden, her iki topluluğun da gelişimini görüyoruz, “Polen DeFi proje lideri ve kurucu ortağı Philip Verrien bir açıklamada açıkladı.

Polen DeFi’nin yönetim modeli ve oy hakları delegasyonu, varlık madenciliği havuzlarını yeniden kalibre etmek ve optimize etmek ve piyasa fırsatlarına ve koşullarına göre sürekli olarak yeniden dengelemek için tasarlanmıştır. Gizli pazar fırsatları varsa, portföy bunları arayacak ve kullanacaktır. DAO, tutarlı çıkarları ve hedefleri olan token sahipleri adına hareket eder.

Öte yandan Launchpool, kripto para projeleri için en iyi başlangıcı sağlamak için topluluk, bilgi, uzmanlık, bağlantılar ve sermaye kullanır ve bu hızlı gelişen ve dinamik alanda başarı şanslarını en üst düzeye çıkarır.

Polen DeFi’nin en fazla abonesi olan Launchpool ön satış, 11-1 oranıyla rekor kırdı

Polen DeFi, “Hive Thinking” topluluğunun ve Launchpool topluluğundaki yatırımcıların “önce portföy” “Zihniyetini” paylaştıkları için ekosistemi tohumlayan ilk token sahipleri olabilmelerini sağlamak için satış öncesi ortağı olarak Launchpool’u seçti.

Bu sürüm, 2.500 doların üzerinde bir PLN tutma cüzdanı oluşturacağından, bu seçim başarılı görünüyor. 3,3 milyon ABD doları değerinde 8,4 milyon ABD doları değerinde LPOOL jetonu taahhüt edildi ve 750.000 ABD doları Polen (PLN) jetonu dağıtıldı. Bu, Launchpool’un rekorunu kıran 11’e 1 aşırı abonelik oranıdır.

Platform daha önce başarılı bir şekilde piyasaya sürülmüştü, Metaverse Project Realm.art 20 kat geri dönüş elde etti ve DeFi protokolü Unizen 233 kat Launchpool fiyat getirisi elde etti.

Polen DeFi ($PLN) iyi bir ilişki sürdürüyor ve platformdaki önceki sürüm çok sayıda büyük getiri elde etti (Kaynak: Launchpool, 11 Kasım 21)

Başlatılmamış projelerin önceki rekoru, dünyaca ünlü bir yapımcı (LISTEN) tarafından desteklenen küresel bir müzik NFT projesi olan 2.75 milyon dolarlık LPOOL rehinidir (LPOOL token arzının %29’u Pollen DeFi’nin %35’idir). Alphabit Fund, Launchpool’un arkasındaki VC ve Pollen DeFi ve Listen’in erken yatırımcılarından biridir.

Launchpool’un kurucu ortağı ve CEO’su Richard Simpson şunları söyledi:

“Polen DeFi projesine ilk baktığımızda, güçlü bir konsepte ve güçlü bir ekibe sahip olduklarını biliyorduk. Biz DeFi’nin toparlanmasını görürken, platformları topluluk tarafından yönetilen varlık portföyünü piyasaya sundu, bu yüzden Pollen DeFi Have doğru zamanda doğru ürün. Launchpool topluluğunun yüksek kaliteli bir projeyi destekleyeceğini biliyoruz ve onları lider tablosunun en üstünde görmek bizi şaşırtmadı çünkü onlar Launchpool’un bugüne kadarki en popüler lansmanı.”

Polen DeFi topluluğu patlak verdi

Polen DeFi her zaman düşük bir profil tuttu ve ürün geliştirmeye odaklandı. Launchpool kurulduğundan beri, topluluk hızla büyüdü, Twitter takipçileri bir hafta içinde %40 ve Telegram üyeleri %20 arttı. Ön satıştan sonra, 3.000 yeni cüzdan, Polen DeFi ekosistemine derinlik ve güç katan $PLN jetonlarına sahip olacak.

$LPOOL tokenlerini launchpool.xyz’deki Polen DeFi dağıtım havuzuna taahhüt edenler artık dağıtım ücretlerini 17 Aralık Çarşamba günkü kapanış noktasından önce ödeyebilirler. Proje, gelecekteki herhangi bir maaş artışına katılmak isteyenler için Twitter veya Telegram topluluklarını takip etmelerini tavsiye ediyor.

Gördüğün gibi mi? Güncellemeler için abone olun.

Kaynak bağlantısı

Harici

Bilgi kaynağı: NEWCONOMY’den 0x bilgisinden derlenmiştir, telif hakkı yazar newconomy’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap