1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. PokeMine, Metaverse’deki en son Pokemon temalı GameFi projesidir.

PokeMine, Metaverse’deki en son Pokemon temalı GameFi projesidir.

guncel coin haberleri

Geleneksel oyun platformlarında bildiğimiz gibi oyunların finansla doğrudan bir bağlantısı yoktur ve oyuncular yatırımcılarla işlem yapmamıştır. GameFi, play2earn ve diğer yöntemlerle ikili arasında bir bağlantı kurarak yeni bir endüstri segmenti sağladı.

PokeMine, Pokémon’a dayalı yepyeni bir aksiyon kartı mobil oyunudur. Bu, kullanıcıların hareketli grafiğin görünümünü geliştirip özelleştirebileceği ilk Pokémon mobil oyunudur. Tüm oyun, eski Pokémon Gacha sistemi, Pokémon geliştirme, seviye savaşları, Z hareketleri, Pokémon sevkiyatı (madencilik) gibi bir dizi zengin oyun öğesi ekleyerek Pokémon Cosmos’un derinliklerini korur. Budokan, Mythical Beast Invasion, Daily Trail, Team Hunting, Battle Tower, Champion Road, Budokan Battle, Quartz Conference, Alliance War, Cross-server PK ve bir dizi ek oyun modu.

PokeMine’in NFT mekanizması: daha yakından bakın

Pokamine, kullanıcının NFT’sini yalnızca bir sanat eseri değil, aynı zamanda oyun karakterleri oluşturmak için bir araç haline getirecek benzersiz bir NFT sistemi geliştirdi. PokeMine’deki Pokemon NFT dört farklı renge sahiptir, kırmızı en güçlü olanıdır, ardından turuncu, mor ve son olarak mavi gelir. Daha yüksek güce sahip Pokémon yaygın değildir.

PVE, NFT’yi geliştirmek için kullanılabilir ve Pokemon’u geliştirmek için ekipman kullanılabilir. Oyun ekipmanı Pokémon’un savaş gücünü, sevk hızını ve diğer özelliklerini iyileştirebilir. PokeMine’ın birçok harika özelliği var.Resmi sürüm çıktığında, oyuncuların oyunda gezinmesine yardımcı olmak için ek derinlemesine öğreticiler sağlanacaktır.

Pokemon oyun modelinin detaylı röntgeni

Pokémon Keşfi: Oyuncular seviyeleri keşfederek ve Pokémon seviyesini artırarak ödüller kazanabilir. Daha yüksek seviyeler, daha iyi özellikler ve daha güçlü beceriler, kullanıcıların Pokemon’unun değerini artıracaktır.

PokeMine oyun haritası

Pokemon Dispatch: Dispatch, oyuncuların çok para kazanmasını sağlar. Pokémon’un kalitesi ne kadar yüksek olursa, teslimat döngüsü o kadar uzun olur ve elmaslar ve diğer ödüller o kadar değerli olur. Gerçek kara göre “Limit Pokemon Dispatch” seçeneğini kullanmak da geliri ikiye katlayacaktır.

Her gönderi hattı kendi gönderi saatinden sorumludur ve her gönderi kuyruğunun her gün dört saat ücretsiz gönderim süresi vardır.tarafından oluşturulan “Time Aquatic” projesini kullanın. [Exploration Level], Aynı gün içerisinde herhangi bir sevk kuyruğunun müsaitlik süresini uzatabilirsiniz.

Ek olarak, “Sınırlı Pokémon” teknolojisi ve “Sınırlı Pokémon” teslimatı, bu zamanlama kuyruğu için belirli bir yüzde zamanlama değeri avantajı sağlayabilir. Artış, nitelikli Pokemon kalitesi ile orantılıdır.

PokeMine maceraya yükseltme

Keşif seviyeleri ve macera seviyeleri: Macera noktaları ve keşif noktaları dayanıklılık gerektirir, bu nedenle ekibinizi yükseltmek, yeni özelliklerin kilidini açmak ve ardından tüm Pokemon’unuzu uygun deneyim seviyesiyle geliştirmek için oyunun ilk aşamalarında dayanıklılığınızı korumak idealdir. – yukarı. Oyuncular, çoklu macera seviyesine ulaşmak için Pikachu’yu geliştirmelidir. Her aşamada elmas tüketir. Seviye ilerledikçe tüketilen miktar artar.

Değiştirilebilir savaş stratejisi: Mevcut Pokémon türleri saldırı, tedavi, beceri ve savunmaya bölünmüştür.Her Pokémon, konumlandırma özelliklerine göre oynanabilir ve tüm oyunun bir zeka ve cesaret savaşı yaşamasını sağlar.

Pokémon Yetiştirme: Oyunda, sizi yenilmez kılmak için çeşitli beceriler kullanabilir ve Pokémon’un seviyesini, yıldızını ve beceri seviyesini artırabilirsiniz, böylece Pokémon gelişmeye devam edebilir ve oyuncuların kendi benzersiz ve benzersiz oyunlarını yaratmalarına izin verebilir. sıfırdan güçlü Of Pokemon.

Ekipman: Nitelikleri geliştirmek için elflerin zırhını yükseltebilirsiniz. Oyuncunun amacı, uygun Pokemon’u zırh nitelikleriyle donatmaktır.

Pokémon Center (Gacha Center): Pokémon Center’daki Gacha sistemi, oyuncuların Pokémon ve Pokémon Shards toplamasının ana yoludur. Elmas veya sahne tüketerek rastgele Pokemon seçin. Ayrıca içeride gizlenmiş, daha da şaşırtıcı sonuçlara yol açabilecek bazı nadir Pokémonlar da vardır.

Pokemon Sosyal Etkileşim: Entegre oyun ortamı, gerçek zamanlı katılım, verimli veri etkileşimi ve işleme yetenekleri için de kullanılabilir ve tüm kullanıcı verilerinin gerçek zamanlı olarak görüntülenmesine olanak tanır. Kullanıcılar, sürükleyici bir deneyim sağlamak için istedikleri zaman “dünyadaki” diğer katılımcılarla değiş tokuş yapabilirler.

Pokamine oynamaya başlama adımları:

  1. Oyuncular https://deme.games üzerinden bir hesap açarak başlayabilir ve ardından cüzdanlarını ve e-postalarını bağlayabilirler.
  2. Oyunu hızlı bir şekilde indirmek için resmi web sitesine giriş yapın.

NFT’nin etkisi ve küresel oyun endüstrisini nasıl bozduğu

Normal oynanışa ek olarak, NFT ayrıca daha büyük gerçek dünya kullanımına sahiptir. Oyundaki NFT ürünleri sadece NFT platformunda satılan ürünler değildir; ayrıca doğrudan piyasada alınıp satılabilirler, bu da koleksiyon alışverişini geleneksel oyunlardan daha kolay hale getirir.

GameFi, kullanıcıların meta veri deposunun nasıl çalıştığını daha iyi anlamalarına yardımcı olabilecek araçlardan biridir. Oyun endüstrisinde ortaya çıkmasına rağmen, gelecekte insan toplumunun finans ve sosyalleşme gibi daha fazla yönü üzerinde önemli bir etkisi olacaktır. 2021 yılına kadar küresel oyun pazarının 175,8 milyar dolar gelir elde etmesi bekleniyor. 2023 yılına kadar bu gelirin 200 milyar ABD dolarının üzerine çıkacağı tahmin edilmektedir. GameFi şu anda geliştirmenin erken bir aşamasında ve büyüme için çok fazla alana sahip.

NFT ve GameFi kombinasyonunun oyunlar üzerinde önemli bir etkisi oldu ve iş modelleri ile sanal varlık sahipliği üzerinde mikro ve makro etkileri olmaya devam edecek. PokeMine, Pokemon ve GameFi kombinasyonu sayesinde şüphesiz Pokemon dünyasının gerçek dünyada yeniden dirilişidir.

PokeMine’ın finansman başarısı ve NFT dağıtımı

16 Aralık 2021’de PokeMine resmi olarak piyasaya sürüldü. 16 Kasım 2021’de 5 milyon ABD doları tutarındaki ilk tur yatırımın tamamlanmasının ardından ardı ardına takip fonksiyonları eklendi. Blockchain Ventures, GMC, Hayek Capital, YIBI Exchange, YSL Capital, HKD.COM, NKCCapital, vb. Pokamine finansmanının ilk turuna katılan ilk yatırımcılardır. Raporlara göre, fonlar Pokemon’un teknoloji geliştirme, ekip oluşturma ve küresel genişleme için kullanılacak.

PokeMine NFT artık her ikisi de ERC-721 token standardını takip eden Heco-chain ve Binance Smart Chain’de mevcut. NFT ve PokeMine Diamond ($PMD), PokeMine’deki iki varlıktır. Kullanıcılar, Treasureland’de PokeMine NFT satın alabilir veya MDEX ve ButterSwap aracılığıyla $PMD satın alabilir ve ardından oyunun Pokemon Center’dan Pokemon NFT’yi almak için PMD’yi kullanabilir.

PokeMine, etkileyici programı aracılığıyla ekosistemini ve topluluğunu genişletmeyi düşünüyor ve bu konuda resmi bir açıklama yaptı. Önerilen etkileyici programı, etkileyicilerin katılmasına ve önemli faydalar elde etmesine izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Etkileyenler, Pokamine’yi Telegram, Discord ve Twitter dahil olmak üzere tüm sosyal kanallarda tanıtmalıdır.

PokeMine etkileyicileri görüyor

Pokamine’nin GameFi ürünleri için referans olması bekleniyor

Pokamine, sayısız oyun ayarı ve ilginç oynanışı nedeniyle merakla beklenen bir GameFi projesi haline geldi. İster PvE ister gelecekteki PVP senaryolarında olsun, keşfedilecek birçok yol ve yöntem vardır. Daha iyi bir stratejik plan, oyuncuların sadece oyundan daha fazla keyif almalarını sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda yatırım getirisini de artıracaktır. PokeMine, oyun kalitesi ve token ekonomisi açısından sektörün önde gelen ürünlerinden biridir.

Gelecekte, Deme oyunları Amazon gibi merkezi hizmet istemcileri aracılığıyla sağlanmayacak. Tamamen merkezi olmayan DEME ana ağ düğümü, tüm Deme oyunlarına ev sahipliği yapacak. Bu, şüphesiz Deme’nin diğer platformlara göre ana avantajıdır.

Metaverse hakkında daha fazla bilgi edinin

Yakın gelecekte Deme, diğer Web 3.0 uygulamalarına destek sağlamak için Metaverse’i kullanacak. Aynı zamanda zincirler arası köprüler, çok zincirli cüzdanlar, NFT ticaret pazarları ve Defi montaj kitlerini de etkinleştirecek. Deme ayrıca, kullanıcıların merkezi olmayan kimlikler oluşturmasına yardımcı olmak ve belirteçleri ve NFT varlıklarını yönetmeyi kolaylaştırmak için Metaverse’in yardımcı programlarını da organize etti.

Merkezi olmayan altyapı, kullanıcıların çeşitli kripto para uygulamalarına erişmesine, ayrıca SocialDAO blokları oluşturmasına, kripto para birimi uygulama topluluğunu açmasına ve merkezi olmayan yönetişim sağlamasına izin verecek. Deme, her oyun ve kripto para meraklısının dünyayı yeni bir perspektiften görmesine izin veren, oldukça merkezi olmayan bir Metaverse platformu oluşturacak.

PokeMine’ın resmi bağlantısı:

Web sitesi: https://deme.games/#/home

Twitter: https://twitter.com/PokamineG

Telgraf: https://t.me/PokeMineGameFi

Anlaşmazlık:discord.gg/9QPWk6dwqD

Medya: https://medium.com/@pokaminefi

Pokémon logosu

Bilgi Kaynağı: 0x News tarafından TECHBULLION’dan derlenmiştir, telif hakkı yazarına, Bit Media’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap