1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Piyasa yükselişini sürdürmek için mücadele ederken, Bitcoin 50.000 dolara yakın

Piyasa yükselişini sürdürmek için mücadele ederken, Bitcoin 50.000 dolara yakın

guncel coin haberleri

Bugünün sıcak konuları 8:09 204 204

EXANTE verilerine göre Perşembe günü Bitcoin (EXANTE: Bitcoin), piyasa değerine göre en büyük kripto para biriminin 48.692.9 dolardan işlem görmesi nedeniyle %1.12 yükseldi.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

avans .eu

EXANTE’nin USD/Bitcoin ticaret çifti tablosu

Kendi adına, Ether (ETH) 4.024,39 ABD Doları işlem fiyatı ile en fazla (%3.92) yükselirken, Binance Coin (BNB) %0,16 düştü ve şu anda 532,58 ABD Doları seviyesinde işlem görüyor.

FxPro’nun analist ekibi, boğaların büyük kripto para birimleri çizelgelerinde olumlu bir görünüm sürdürmek için ellerinden geleni yaptığını belirtti. Ancak analistler, şimdiye kadar pazar için daha fazlasını yapmaya hazır görünmediklerini belirttiler.

Birleşik Krallık düzenleyicileri eToro, Coinbase ve EXMO tarafından yapılan yanıltıcı reklamlara baskı yapıyor

CoinMarketCap’in sıralamasına göre, piyasa değerine göre ilk 10 varlığın 9’u yeşil. Tüm kripto para piyasa değeri %1,81 artarak 2,35 trilyon dolara ulaştı. Daha önce, iHodl, Avrupa kripto para ödeme sağlayıcısı BCB Group’un 100 yıllık bir Alman bankası Sutor Bank’ı satın aldığını bildirmişti. Şirket, grubun tam lisanslı bankasının BCB Group’un “AB müşterilerine daha iyi hizmet vermesini ve tüm iş kolunun büyümesini sağlamasını” sağlayacağını belirtti. Bu işlemin fiyatı henüz bilinmiyor.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap