1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Peter Brandt: Bitcoin Satın Almak İçin En İyi Zaman Olabilir

Peter Brandt: Bitcoin Satın Almak İçin En İyi Zaman Olabilir

guncel coin haberleri

Deneyimli tüccarlar, piyasadaki büyük korku nedeniyle Bitcoin satın almak için şimdi daha iyi bir zaman olabileceğine inanıyor.

2021’in sonundan ve 2022’nin başından beri kripto para piyasası büyük bir düzeltmeyle karşı karşıya. Düzeltmelerin çok azı Kazakistan’daki internet kesintisinin bir parçasıydı ve çok azı yeni ABD hükümetinin kararlarından, özellikle de takvimde bu yıl dört zam açıklanmasından kaynaklandı.

Tecrübeli tüccar Peter Brandt, Bitcoin’in fiyatı büyük korku içinde olduğundan ve çoğu boğa Bitcoin almayı düşünmediğinden dolaylı olarak Bitcoin almayı düşünmeyi önerdi.

Peter, bir tweet aracılığıyla bitcoin fiyatı için minimum seviyenin bitcoin başına 30.000 dolar civarında olacağına dikkat çekti. Bu şekilde Bitcoin satın almayı öneriyor, ancak aynı zamanda dolaylı olarak tüccarların 30.000 dolardan satın almak için daha fazla bekleyebileceğini öne sürüyor.

Peter, grafik analizine dayalı teknik bir görünüme ek olarak, temel hareketlerin izlenmesini önerir.

bitcoin fiyatı

Bugün, kripto para piyasası başka bir küçük çöküş yaşadı ve bu da küçük bir geri çekilmeye yol açtı.

Binance’e göre Bitcoin 36.632 dolara kadar düştü. Yazma sırasında, Bitcoin son 24 saatte %2,88 düşüşle 37.000 $ olarak fiyatlandırıldı.

Şimdi bu durumda, sektördeki çoğu profesyonel tüccar, Bitcoin ve diğer amiral gemisi varlıklarının mevcut fiyatı zaten düşük olduğundan ve bu piyasaya daha fazla olumsuz haber girmeyecek olduğundan piyasada daha fazla geri çekilme olacağını düşünmüyor.

Uzmanlara göre, ikinci büyük düzeltmenin Şubat ayının son haftasında gerçekleşmesi muhtemel, çünkü Şubat ayının son haftasında, Mart ayında yürürlükte olan Fed planının yalnızca ilk yükselişini göreceğiz.

Ayrıca şunu okuyun: Cardano DEX ADAX yayına giriyor, ADAX COTI ile ortak oluyor

Bilgi kaynağı: 0x bilgileriyle BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Jitender’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap