1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Parçalanmış Kıta’nın Başarılı ‘Legion of Chaos Pack’ Satış Patlaması, Milyonlarca Oyun SatıyorRadar+

Parçalanmış Kıta’nın Başarılı ‘Legion of Chaos Pack’ Satış Patlaması, Milyonlarca Oyun SatıyorRadar+

guncel coin haberleri

Bölünmüş kıtanın başarısı

Medya, Binance, 18 Ocak 2022: Web’deki en popüler NFT tabanlı kart oyunu Splinterlands, en son “Chaos Legion” kart paketinin uzun zamandır beklenen genel satışını başarıyla başlattı. Genel satış aşaması resmi olarak dün başladı ve toplamda 6 milyondan fazla paket satıldı – 15 milyonun üzerindeki paketin %40’ı.

Splinterlands’in paket satışlarındaki patlamalı büyümesi sürpriz değil, çünkü blockchain tabanlı oyun o kadar hızlı büyüyor ki birkaç ay içinde Eylül 2021 blockchain oyunundan bu yana DappRadar’da en çok oynanan oyun haline geldi.

Splinterlands oyuncuları, Splinterlands’in yerel jetonları, DEC veya SPS karşılığında çevrimiçi mağazadan satın alınabilecek Krediler aracılığıyla kart paketleri alabilirler. Ayrıca kullanıcılar arasında adil dağılımı sağlamak için airdrop sistemine geçildi.

Ön satış aşamasında satın alanlar, nadir bulunan airdrop kartlarının yanı sıra yeni sürümleri de alma fırsatına sahip olacaklar. Her paket, en az 1 tanesi nadir veya daha yüksek olan 5 kart içerir. Kartın, normal folyo muadili ile karşılaştırıldığında kartın toplanabilirliği, sıralaması ve değerinin arttığı bir altın folyo versiyonu (küçük yüzde şansı) olması da mümkündür.

İlk ön satış, kullanıcıların paket başına 4.000 puan (4$ değerinde) ile birlikte 1 kupon takas edebileceği bir kupon sisteminin arkasındadır. Kuponlar SPS stake edilerek kazanılabilir, günlük airdropların bir parçası olarak alınır (hala devam ediyor) veya Hive Engine’den satın alınabilir. VOUCHER gelecekteki satışlar için kullanılmaya devam edecek ve Splinterlands içinde daha fazla rol oynayacağı ima edildi.

Airdrop sistemi, kullanıcı heyecanını ve acele paketlerini yönetmeye yardımcı olur, kartların zaman içinde adil ve eşit dağılımını garanti eder ve erken satışları önler.

Genel satış başladıktan sonra satılan her 1 milyon paket için alıcılara yeni bir kart gösterilir ve alıcılara airdrop yapılır. Örneğin, 6 milyondan fazla paketin satıldığı göz önüne alındığında, yazı yazılırken toplamda en az 6 yeni kart havadan düşürüldü ve kullanıcıların basın zamanında kalan nadir kartların airdroplarına katılmasına izin verildi. hepsi satıldı.

Artan popülaritesi ve oyunlaştırılmış dağıtım mekanizması, NFT dünyasını kripto para oyun ortamıyla birleştirmesi ve NFT kartlarını nadirliklerine ve değerlerine göre bölümlere ayırması nedeniyle Splinterlands, benzersiz aktif cüzdan (kullanıcı) sayısını artırmaya ve sitelerini artırmaya hazırlanıyor. önceki kıyaslamanın haftalık 10 milyon oturum trafiğini aştı.

Splinterlands, oyunun ilerleyişi konusunda çok heyecanlı. Bir gecede gelirimiz 2018, 2019 ve 2020 toplamını aştı. Deli gibi büyüyoruz. İş için daha fazla reklam öğesi ve geliştirici işe almamıza olanak tanıyan yeni oyuncular ve yeni fonlar ekliyoruz. Bu kesinlikle kripto para birimini gerçekleştirme hayalidir.

– Jesse “Aggroed” Reich, Splinterlands CEO’su ve kurucu ortağı

Bölünmüş Kıta Hakkında

Splinterlands, kullanıcıların her zaman, her yerde oynamalarına, istedikleri zaman ticaret yapmalarına ve her zaferi kazanmalarına olanak tanıyan blok zinciri teknolojisi kullanılarak oluşturulmuş bir koleksiyon kart oyunudur. Oyuncular, Dark Energy Crystals (DEC’ler) olarak adlandırılan Splinterlands oyun içi kripto para jetonlarından oluşan sınırlı bir ödül havuzunun yanı sıra günlük görevlerden ve iki haftalık sezon ödüllerinden elde edilen kanıtlanabilir kıt ve değerli NFT’ler için rekabet eder. Zafer ve servet için savaşın ya da kartlarınızı pasif olarak kiralayın.

Web sitesi/Uyuşmazlık/Telegram/Twitter/Facebook

İletişim

  • buna göre
  • Info@MarketAcross.com

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap