1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Paradigma, endüstrinin en büyük 2.5 milyar dolarlık girişim fonunu duyurdu

Paradigma, endüstrinin en büyük 2.5 milyar dolarlık girişim fonunu duyurdu

Paradigma, endüstrinin en büyük 2.5 milyar dolarlık girişim fonunu duyurdu

Bir kripto para yatırım şirketi olan Paradigma, yeni nesil kripto para birimi ile ilgili şirketlere ve protokollere odaklanan 2,5 milyar ABD doları değerinde yeni bir girişim fonu başlattığını duyurdu. Bu, sektördeki açık ara en büyük kripto para birimi fonudur. Andreessen Horowitz’in (a16z) 300 milyon ABD dolarını (2,2 milyar ABD doları) bile aştı.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Şirket yaptığı açıklamada, bu fonların Paradigm’in mevcut amiral gemisi fonuyla birlikte “tüm aşamaları ve coğrafyaları aşacağını” söyledi.

Duyuruda, “Web3 uygulamaları on milyonlarca kullanıcıya ulaştı, ancak hala milyarlarca Web2 kullanıcısından çok uzaktalar. Yolculuk daha yeni başladı ve kripto para biriminin potansiyeli hiç bu kadar net olmamıştı” dedi.

Avalanche, ekosistem gelişimini desteklemek için 200 milyon dolarlık fon başlattı

Bu yılın Haziran ayında a16z, üçüncü kripto para birimi fonunun bağış toplamasını tamamlayarak 2,2 milyar ABD doları topladı. Raporlara göre, fon ilk on yılın çoğu için yaklaşık %2,5 oranında ücret almayı planlıyor. 2 milyar ABD Doları tutarındaki bir fonda, yalnızca ücret geliri yılda 50 milyon ABD Doları kadar yüksektir.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap