1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Panda Banda-Aya ulaşmak için bir sonraki CNFT projesi mi?

Panda Banda-Aya ulaşmak için bir sonraki CNFT projesi mi?

Panda Banda-Aya ulaşmak için bir sonraki CNFT projesi mi?  1

Panda Banda, Kasım ayının sonunda 5.555 Cardano NFT serisinin sınırlı bir sürümünü piyasaya sürecek.Fonların bir kısmı, nesli tükenmekte olan ayı kedileri ve söz sahiplerine birden fazla airdrop ve değer için topluluk oy veren hayır kurumlarını desteklemek için kullanılacak.

Ekip, Kasım ayında üç 5.555 Cardano NFT serisinin ilkini piyasaya süreceklerini duyurmaktan memnuniyet duyar. Yayın zamanı 30 Kasım UTC saat 19:00 olarak belirlendi. En son bilgileri ilk elden almak için www.pandabanda.io web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu projeyle ilgili çok ilginç olan şey, yalnızca NFT’lerini satmayı değil, aynı zamanda gerçek hayattaki ayı piyasası kedilerini yok olmaktan kurtarmayı da hedeflemeleri. Bu nedenle, bu topluluğun bir parçası olarak, sadece bir NFT sahibi değilsiniz – daha büyük bir amacın parçasısınız.

5.555 Cardano NFT’nin tümü benzersizdir ve saç, göz, ağız, şapka, giysi ve arka plan gibi farklı niteliklere sahiptir. Ekip, purolar, hamburgerler, kronlar, spor giyim, ciklet, Cardano madeni paraları, zincirler vb. dahil olmak üzere çok sayıda numune yayınladı. Daha fazla izleyici çektiklerinden emin olun.

Ekip ayrıca resmi YouTube kanalında yayınlanan Panda Banda Series 1’in ilk fragmanını da yayınladı. Dizide, dünyadaki tek hayatta kalan ayı kedilerinden biri olan ayı kedisinin kahramanı Po, türlerini kurtarmak için savaşacak. Fragmanın tamamını burada görebilirsiniz: youtu.be/cs_97Y0Bvi4

Yaklaşan CFT projesiyle ilgili bazı öngörüleri anlamak ve Kasım ayının sonundaki lansmanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için onları twitter’da takip ettiğinizden ve Discord’ları hakkında bilgi edindiğinizden emin olun.

Basıldıktan sonra Cardano NFT’ye yalnızca cnft.io, eserler ve tokhun.io gibi ikincil pazarlar üzerinden erişilebilir. Bununla birlikte, Panda Banda CFT’lerinin sahipleri gelecekteki kararlarda oy kullanma hakkına sahip olacak ve birden fazla ücretsiz “Panda” airdropunu garanti edecek.

En iyi ayı kedi sahiplerine 500 Noel hava damlası dağıtılacak. Dişi ayı kedileri serbest bırakıldığında, erkek ve dişi ayı kedi sahiplerine 500 tane daha ayı kedisi hava yoluyla bırakılacaktır.

İsim: Miranda Estrella E-posta: E-posta Gönderen Kuruluş: Panda Banda Web Sitesi: https://twitter.com/PandaBandaCNFT

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazar Harsh Sangwan’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap