1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. OpenSea CFO, belirsiz bağış toplama incelemelerinin ardından halka arz söylentilerini ortadan kaldırdı

OpenSea CFO, belirsiz bağış toplama incelemelerinin ardından halka arz söylentilerini ortadan kaldırdı

guncel coin haberleri

OpenSea Finans Direktörü Brian Roberts (Brian Roberts), NFT pazarının yakın gelecekte bir halka arz planlamayacağını açıkladı. Açıklama, şirketin fon toplamak istediği yönündeki son söylentilerin ardından yapıldı.

NFT pazarı OpenSea’nin finans direktörü Brian Roberts, ekibin bir halka arz planlamadığını doğruladı. Geçtiğimiz günlerde şirketin halka açılmayı düşündüğüne dair söylentiler vardı, ancak yapılan son açıklama bunun yakın bir ihtimal olmadığını doğruluyor.

Bloomberg, haberi ilk olarak 6 Aralık’ta bildirdi ve bu, Robert’ın yalnızca ayın ilk haftasında gerçekleşen OpenSea ekibine katıldığını da bildirdi. OpenSea’nin hala erken aşamalarında olmasına rağmen fon toplamak istediğine dikkat çekti.Roberts bir keresinde bir şirket olarak “daha hızlı büyür” demişti. [OpenSea], Kamuya açıklamayı düşünmüyorsanız çok aptalca.” Dedikoduların kaynağı bu.

Ancak, bir tweet’te Roberts, “Sonunda bir halka arzın nasıl görüneceğini düşünmek ile aktif olarak bir halka arzı planlamak arasında büyük bir boşluk var” dedi. cidden-en azından şimdilik bu kadar. Ayrıca, OpenSea gerçekten bir halka arz yapmayı planlıyorsa, topluluğu dahil etmek isteyeceğini de sözlerine ekledi.

Kripto para topluluğu, OpenSea’nin planlanan halka arzı konusunda daha az hevesli görünüyor, ancak platformun başarısının topluluğa atfedildiğini söyledi. İlk halka arz yoluyla yatırımcıların platform üzerinde daha büyük bir etkisi olacak.

Potansiyel halka arz söylentileri şaşırtıcı değil çünkü OpenSea çok iyi performans gösterdi. Şu anda piyasadaki en büyük NFT piyasasıdır ve işlem hacmi diğer platformları büyük ölçüde aşmaktadır.

OpenSea’nin sayısı ve kullanımı güçlü olmaya devam ediyor

Daha fazla ünlü ve şirket bu benzersiz varlığı benimsedikçe, NFT hype ve günlük manşetlerde DeFi’nin yerini aldı. Popülerlikteki artış, Kasım 2021’de 10 milyar doları aşan tarihi satışlar da dahil olmak üzere OpenSea’ye önemli kilometre taşları getirdi.

Aylık işlem hacmi de sürekli olarak 1 milyar doları aştı ve bu da faizin azalmadığını kanıtlıyor. NFT alanındaki yeni trendler ve tüm kripto para piyasası, bu varlıkların büyümesini destekliyor.

Örneğin, NFT oluşturmanın kolaylığı, pek çok az bilinen sanatçının OpenSea’de NFT yayınlamasına neden oldu. Medyanın ilgisini çeken genellikle daha büyük satışlar olsa da, OpenSea gibi platformlar bu sanatçılar için şimdiden önemli gelirler sağladı.

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle yayınlanır ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla kullanılır. Okuyucular tarafından web sitemizdeki bilgiler üzerinde gerçekleştirilen herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan derlenen 0x bilgi, telif hakkı yazara aittir, izinsiz yeniden basılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap