1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. OpenSea Büyüme İpuçları, Crypto NFT Dünyasında Daha Fazlası Var – AMBCrypto

OpenSea Büyüme İpuçları, Crypto NFT Dünyasında Daha Fazlası Var – AMBCrypto

guncel coin haberleri

2020’de OpenSea 600x’in üzerinde işlemi kolaylaştırdı.

Birkaç yıl önce, endüstri kripto NFT’lerini tanıttı ve kripto alanında kripto dışı endüstrileri kendine çekti. Başlangıçta hiç kimse bu sektörde doğan NFT konseptinin kripto para birimi endüstrisini bir sonraki seviyeye taşımasını beklemiyordu. Bununla birlikte, kripto para birimi endüstrisindeki çoğu uzman, NFT trendinin sona erdiğine ve insanların bu tür NFT tabanlı projelere dikkat etmemesi gerektiğine inanıyor. Ancak, uzmanların önerdiği gibi veriler ve kayıtlar farklı bir şey gösteriyor.

Yılın ikinci gününde, Bored Apes’ten CryptoPunks’a kadar son derece etkili NFT tabanlı kripto para projeleri gördük. Tüm bu ürünlerin toplam satışları yaklaşık 243 milyon dolardı. Sonuç olarak, şirket 1 Ocak’ta yaklaşık 170 milyon dolar ve Aralık 2022’de 124 milyon dolar kazandı. Rakamlar tuhaf görünebilir, ancak gördüğümüz şey bu.

İçindekiler

Satışlar 646 kattan fazla arttı: OpenSea

Nfts pazarı OpenSea, 2021’e çok nominal bir büyüme ile başladı ve yıl sonuna kadar Nfts ürün satışları 646 kattan fazla arttı.

Token Nominal verileri, OpenSea’nin 2020’de 21,7 milyon dolar değerinde NFT’yi kolaylaştırdığını, ancak aynı cironun 646 kat arttığını gösteriyor, bu bir büyüme değil, bir devrim.

İkinci en büyük NFT pazarı Rarible’dır ve platform 2021’de OpenSea’ye kıyasla çok küçük bir sayı olan yaklaşık 260 milyon dolarlık işlemleri kolaylaştırmıştır.

NFT’ler yeni bir trende doğru gidiyor

NFT kavramının bugünlerde çok geleneksel olduğuna hiç şüphe yok. Ve belki de yalnızca yeni sanatçılar veya benzersiz NFT koleksiyonları sektörde çekiş kazanacaktır. Bununla birlikte, NFT’ler için kullanım durumları, diğer kullanım durumları arasında hala hızla çoğalmaktadır.

Bir yandan oyun endüstrisi blok zinciri tabanlı oyun konseptlerini benimsiyor ve diğer yandan insanlar NFT’leri arazi veya ev gibi mülklerin sahipliğini doğrulamanın en iyi yolu olarak görüyor.

Ayrıca Okuyun: SEC Başkanı Güvenli Olsa da Olmasa da Eter Hakkında Şüpheli Görünüyor

Bilgi kaynağı: 0x bilgileriyle BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Jitender’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap