1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. OnlyCam, 100 milyar dolarlık yetişkin endüstrisine kripto para teknolojisini getiriyor – ön satışa katılın

OnlyCam, 100 milyar dolarlık yetişkin endüstrisine kripto para teknolojisini getiriyor – ön satışa katılın

OnlyCam jetonu

OnlyCam, 100 milyar dolarlık yetişkin endüstrisini kripto para birimi dünyasına getirmeyi amaçlayan Binance Akıllı Zinciri üzerinde merkezi olmayan bir ekosistemdir. aracı.

OnlyCam nasıl çalışır?

Bazı popüler yetişkin web siteleri yakın zamanda kripto para birimlerini kabul etmeye başladı-OnlyCam bir adım daha ileri gitmeyi ve içerik satın almak için deflasyonist yardımcı belirteçleri kullanabilen kendi platformunu başlatmayı planlıyor. Bu şekilde aracılara, üreticilere veya acentelere olan ihtiyacı ortadan kaldıracak ve yetişkin endüstrisinin karşılaştığı sansür, ödeme yöntemleri eksikliği ve telif hakkı yasaları gibi sorunları çözeceklerdir.

$ONLY token sahipleri, OnlyCam ağında gerçekleşen her işlemin paylaşılan kısmı şeklinde ödüllendirilecektir. Token sahipleri, projenin gelecekteki gelişiminde %100 anonim olarak da söz sahibi olacaklar.

Sanatçılar, benzersiz içerik oluşturmaya ve bundan daha etkili bir şekilde para kazanmaya yardımcı olmak için NFT teknolojisini kullanabilecekler; olanaklar sınırsızdır ve her NFT satıldığında tekrar eden gelir elde edilebilir. Daha kişiselleştirilmiş ürün yaratma sayesinde, hayranlar çevrimiçi idollerine daha yakın hissedecekler ve onları daha hızlı ve daha dikkatli bir şekilde ödüllendirebilecekler.

Yetişkin eğlencesinde yeni bir dönem

OnlyCam projesi, dünyanın dört bir yanındaki blok zincir izleyicilerinde içerik görüntülemenin sınırlarını ve engellerini kıracak ve içerik oluşturucuları keşfedebilecek ve fiat para birimleri kullanmaktan daha ucuz bir fiyata içerik tüketebilecek.

Yetişkin içerik oluşturucular, yalnızca OnlyCam kripto para topluluğu aracılığıyla erişilebilen kendi özel hayran kulüplerini de kurabilirler. OnlyCam’in hedefi, yetişkin endüstrisinin bir sonraki gelişim aşamasının merkezi haline gelmek -Yetişkin 3.0- onu tamamen merkezi olmayan hale getirmek ve daha fazla kullanıcı faydasına sahip olmak.

OnlyCam, yetişkin endüstrisinde güven ve şeffaflık oluşturmaya ve çeşitlilik, adalet ve özgürlük ilkelerini desteklemeye kendini adamıştır. OnlyCam ekibi, akıllı sözleşmeler, güvenilirlik ve NFT konusunda 20 yıllık kapsamlı deneyime sahip profesyonel bir geliştiricidir.

OnlyCam ön satış

OnlyCam, 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek ve ilk 100 sanatçı, gelişmiş yetişkin içerik etkileyicileriyle çalışacak. Kısa süre sonra, ilk OnlyCam NFT (karşılıksız token) basılacaktır. 2022’nin üçüncü çeyreğine kadar bu YALNIZCA $’lık tokenin Pancakeswap, DEXT ve diğer borsalarda listelenmesini bekliyorlar.

OnlyCam jetonu

Yol haritasının diğer bölümleri arasında eksiksiz bir yetişkin sanat pazarı yaratmak, yetişkin sanatını NFT biçiminde alıp satmak, özel içerikli VIP İnternet abonelik hizmetleri, çoklu akış hizmetleri, mal mağazaları ve takas ödeme çözümleri yer alıyor.

Şu anda 2021’in dördüncü çeyreğine kadar sürecek olan ön satışa katılarak Onlycam’de erken yatırımcı olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla web sitelerini ve sosyal medya platformlarını ziyaret edin. 15.000’den fazla üyesi olan resmi Telegram sohbet grupları, diğer OnlyCam yatırımcıları ve geliştirme ekipleriyle bağlantı kurmanın bir yoludur.

Twitter – https://bit.ly/3CPQNkm
Telgraf – https://bit.ly/3DSpx5X
Web sitesi – https://bit.ly/3xsfNgw

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar James Spillane’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap