İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Omicron, Bitcoin ve Ethereum’un düşmesine neden oluyor

Omicron, Bitcoin ve Ethereum’un düşmesine neden oluyor

Floki Inu, İtalya'nın en iyi futbol kulübü SSC Napoli'ye sponsor oldu

  • Omicron’un çeşitli ülkelerde keşfedilmesiyle Bitcoin ve Ethereum dibe vurdu.
  • ABD 1,2 trilyon dolarlık altyapı faturası yatırımcıları rahatsız ediyor
  • Bitcoin %9, Ethereum %12 düştü

Omicron adlı başka bir COVID varyantının raporları bu hafta hisse senetleri ve kripto para birimleri üzerinde olumsuz etki yaptı.Bitcoin’in maliyeti dün geçici olarak 53.500 dolara, Ethereum’un maliyeti ise 3.933 dolara düştü.

Birkaç saat içinde Bitcoin neredeyse %9 düştü. Dünyanın en büyük kripto para birimi en son bu kadar düşük bir seviyeye düştüğünde 7 Ekim’de olmuştu.

– reklamını yap-

Ethereum da dün 4.400 dolardan başladı, bu da kısa ve öz talihsizliğinin makul tahmini değerinin yaklaşık %10’unu oluşturduğu anlamına geliyor. O zamandan beri, token talihsizliğinin neredeyse yarısını geri aldı ve oluşturulduğu sırada 4.123 dolardan işlem gördü.

Pazartesi günü, Bitcoin 1,2 trilyon ABD doları tutarındaki kuruluş faturasıyla ilgili artan endişeler nedeniyle önceki haftaya göre %12,4 düştü.

Kripto para saklama faturası

Tasarı, şu anda bayi olarak kabul edilen Coinbase ve Binance US gibi işlemler de dahil olmak üzere çok çeşitli saklama kripto para düzenleyicileri için yeni ücret açıklama gereklilikleri getiriyor.

Halihazırda kamu makamlarına düzenli olarak 1099 yapı sağlamaları ve işlem yapan müşterilerin adlarını ve adreslerini ifşa etmeleri gerekiyor. Yeni yönergeler kapsamında bir aracı olarak da görülebilen vesayetsiz cüzdanlar, müşterilerden topladıkları çeşitli bilgiler için sıkıntılı bir konuşma başlangıcı sağlıyor.

Her durumda, Bitcoin ve daha geniş kripto para piyasası son zamanlarda DC’de atılımlar yapmış olabilir. Son zamanlarda, beş Demokrat Kongre üyesi, Beyaz Saray’ın tercih edilen kripto para birimi uzmanı Saule Omarova’yı Para Birimi Denetçiliği Ofisi’nde (OCC) desteklemeye karar vermeyeceklerini belirtti.

Bununla birlikte, Omarova’nın teklifine direncin kripto para birimleri üzerindeki konumuyla pek ilgisi yok. Beş temsilcinin işyerleri işten çıkarılmaları konusunda daha fazla yorum yapmayı reddetmelerine rağmen, Omalova, Senatör John Kennedy’nin bu Kazak-Amerikalı olarak adlandırılıp adlandırılmayacağı hakkında konuştuğu bir karalama duruşması sırasında daha katı bankacılık yönergeleri hakkında güçlü radikal fikirlerin akademik bir tarihini sundu. iş analisti bir eğitimci veya sırdaş.

Altcoinler zamana karşı yarışıyor

Birkaç altcoin bu hafta sonu düşüşten kurtulabilir. Piyasanın başı düşerken, küresel kripto para piyasası negatife döndü. Bununla birlikte, bazı kripto para birimleri suyun üstünde kalmayı ve hatta başarılı olmayı öğrendi.

Son zamanlarda, AnayasaDAO ilginç bir soru oldu. Bir grup kripto para meraklısı, Sotheby’s tarafından kaldırılmakta olan ABD Anayasası’nın ilk kopyasını satın almak için varlıkları artırmak için birleştikten sonra, DAO Zoom tarafından çerçevelendi. Satışlarını rakip kripto para kalelerinin CEO’su Ken Griffin’e kaptırmadan önce yaklaşık 45 milyon dolar topladılar.

Salı günü, DAO görevi kapattığını duyurdu. Perşembe günü, PEOPLE jetonlarının maliyeti, Ethereum’da indirim almak için jetonları iade eden kişiler nedeniyle 24 saat içinde %200’den fazla arttı. İade edilen PEOPLE jetonları imzalanır, bu rotalar boyunca hisseler alınır ve maliyetleri artırır.

Ayrıca okuyun: SOLANA, Litecoin, daha yüksek kârla kripto para birimi emtiaları açısından Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor

Çarşamba günü, Cardano ticaret aşamasından sonra Ağustos ayından bu yana en düşük maliyetine düştü. eToro, gelişen idari ortamdaki işle ilgili hususlar nedeniyle Noel’den sonra ADA’nın satın alınmasına şu anda izin vermeyeceğini duyurdu. Aynı zamanda, Ethereum tabanlı meta-evren belirteçleri MANA ve SAND, benzeri görülmemiş yeni zirveler belirledi.

Son zamanlarda, Basic Attention Token (BAT) piyasa düşüşüne meydan okudu ve kısa vadede %10 düşerek 1,85 ABD Doları ile yeni bir zirve belirledi. BAT, Cesur Koruma Programının yerel rozetidir.Bu, müşterilerin web tabanlı promosyonlar hakkındaki görüşlerini bir çerçeve içinde ayarlayan, kullanıcılarla bağlantı kurmak için müşterileri, sponsorları ve içerik üreticilerini ödüllendiren blok zinciri tabanlı özel bir yöntemdir.

Bilgi kaynağı: THECOINREPUBLIC’ten derlenen 0x bilgi.Telif hakkı yazar Andrew Smith’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap