1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. NSAV, bu hafta yeni kripto para borsası başlatma planlarını doğruladı

NSAV, bu hafta yeni kripto para borsası başlatma planlarını doğruladı

guncel coin haberleri

Bir kripto para birimi, blok zinciri ve dijital varlık teknolojisi şirketi olan NSAV, bu hafta tamamına sahip olduğu ikinci kripto para birimi ticaret platformunu başlatma planlarını doğruladı. Şirket, 23 Aralık 2021’de ikinci NSAV kripto para borsasını (NSAVDEX-2) başlatma planlarını doğruladı.

İlk kripto para borsası sürümünün (NSAVDEX) aksine, yeni platform, hızlı işlemler sağlamak ve operasyonlarının güvenliğini artırmak için BSG teknolojisi ile entegre edilmiştir.

NSAV’ın geçici CEO’su ve kripto para birimi operasyonlarından sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Dato’ Sri Desmond Lim, yeni kripto para birimi gelişmelerini değerlendirirken şunları söyledi:

“Bugün yine NSAV için bir başka önemli kilometre taşını işaret ediyor. Yönetim, NSAV ekosistemini oluşturma göreviyle meşguldü. Bugün, ikinci NSAVDEX değişimi olan NSAVDEX 2’nin piyasaya çıkışını kutluyoruz ve bir kez daha dinamik stratejimizi gösteriyoruz.”

Bununla birlikte, yaklaşan gelişme, NSAV’ın İngiltere kullanıcıları için en iyi kripto para birimi çözümünü sağlama konusundaki güçlü arzusunun bir parçası. Bu yılın başlarında şirket, kripto para birimini hayranlarına maruz bırakmak için sanal bir pazar kurmak için tamamen sahip olduğu ilk merkezi olmayan borsasını (NSAVDEX) kullandı.

Rapora göre, yakında çıkacak olan NSAVDEX-2, hızlı işlem hızları dahil olmak üzere DEX alanında en yüksek özelliklere ve standartlara sahip olacak.

Bu durumda, kullanıcıların varlıklarını aktarmak için bir saniyeden fazla beklemeleri gerekmeyecek. Yeni anlaşma saniyede 10.000’den fazla işlem gerçekleştirecek.

NSAV, protokolünde BSC teknolojisini de kullanan en başarılı kripto para borsalarından biri olan Binance’i takip edecek gibi görünüyor.

Yeni teknolojilerin entegrasyonu, NSAVDEX-2’nin kullanıcılarına kaliteli ve daha güvenli değişim hizmetleri sunmasını sağlayacaktır. İlginç bir şekilde, entegre BSC teknolojisi şu anda Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ve POSA’daki diğer birçok seçenek dahil olmak üzere bazı iyi bilinen protokoller tarafından da benimsenmektedir.

Teknoloji aynı zamanda değiştirilemez tokenlerin (NFT), DeFi çözümlerinin ve meta-evren seçeneklerinin oluşumuna da izin verecek. NSAV’a göre, ikinci versiyonunun (NSAVDEX-2) performansı, ilk versiyonundan tamamen daha iyi olabilir.

Aynı zamanda, yeni tasarımlar ve karmaşık kripto para borsaları bu hafta yayına gireceğinden, her bir tokenin genel kripto para birimi fiyatı son 24 saat içinde %2 ila %4 oranında düştü.

CoinGecko’ya göre, amiral gemisi kripto para birimi şu anda 48.800 ABD dolarından işlem görüyor. Bununla birlikte, NSAVDEX-2 (ki bu aynı zamanda kripto para biriminin benimsenmesini de artırması bekleniyor) bu hafta içinde yayına girdiğinde, bu fiyatlar keskin bir şekilde yükselebilir.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazar John Wanguba’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap