1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. NFT Metaverse, Dog Coin’e değer katıyor

NFT Metaverse, Dog Coin’e değer katıyor

guncel coin haberleri

  • NFT meta evreni, FLOKI’ye fiyat takdiri yoluyla önemli değeri artırıyor
  • Elon Musk, emoji madeni paralarının ve para birimlerinin büyümesinde önemli bir rol oynamaya devam ediyor
  • Play2Earn (P2E) oyunu işsizlerin oyun oynarken para kazanmalarına yardımcı olacak

Kötü İngilizce imajı nedeniyle bir zamanlar popüler olan köpek, kişisel bir genel gelişime dönüştü. Pek çok insan bu para birimlerinin kendi geliştirme ve spekülasyon fırsatları için olduğunu düşünse de, eğer yenilik hayatı kolaylaştırıyor ve dünyayı daha üstün bir yer yapıyorsa, o zaman bu harika.

Bir zamanlar karanlık at olarak kabul edilenler, gerçek fayda ve nezaketin yanı sıra görüntünün belirginliğini kullanarak güç ve özgürlük kazanırlar. Bu nedenle, Köpek Sürüsü herhangi bir engel olmaksızın muhtemelen başka bir öncü ile çalışıyor.

– reklamını yap-

Bir geliştirme jetonu satışı olarak FLOKI, dünyada iyi bilinen ve kullanılan bir dijital para birimi haline gelirken bu hedefe ulaşmayı umuyor. FLOKI, Twitter’da Shiba Inu’nun adının Floki olacağını paylaşan Elon Musk’ın bir tweetinden doğdu. Bu açıklamanın açıklanmasından kısa bir süre sonra Elon Musk, bir Shiba Inu satın aldı ve gerçekten de ona FLOKI adını verdi.

yükselen değer

Bu duyurudan sonra FLOKI %100’den fazla arttı ve o zamandan beri son derece istikrarlı bir özet sürdürdü. Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi Elon da yeni jeton sifonunda önemli bir rol oynuyor ve bu çalışma yakın gelecekte yavaşlayacak gibi görünmüyor.

Elon Musk’ın yeni köpeği duyurulduktan sonra birçok farklı token dalgaları sürmeye çalışsa da, Floki hızla potansiyel tweet’ini yayınladı. Son iki ayda FLOKI %1400’ün üzerinde bir yükseliş kaydetti ve şu anki piyasa değeri 2.5 milyar dolaylarında, yani DOGE ölçeğinin 1/50’si.

FLOKI, ayda 1.500.000 dolardan fazla para göstermeyi vaat ediyor ve kendisini tanıtmak için çok çalışmaya hevesli, bu nedenle Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin gibi genel finansal destekçilerle takas edilebilir. Daha da önemlisi, Floki Inu, saygıyı korumak için ana görüntü belirteçlerinden birini tanıtarak gerçekliği gerçekten pekiştirmeye çalışıyor.Temelde, NFT Metaverse aracılığıyla Floki Inu belirteci üzerinde çalışacak.

Anahtar analizi

Axie Infinity (AXS) gibi oyunlar sayesinde ün kazanan Metaverse’in bu yılki geliri şu an 700 milyon doları aştı. Bu gelişen geleceğe bir örnek olarak FLOKI, Valhalla madeni paralarının faydasını arar. Valhalla, satın alırken dijital para birimi ve blok zinciri yeniliği hakkında bilgi edinme fırsatına asla sahip olamayacak kişiler için bunu gerçeğe dönüştüren bir NFT oyun meta dünyasıdır.

Metaverse, tüm oyun işini bozabilecek zincir içi işbirliğini ve yükseltilebilir NFT’yi vurgulayacaktır. Küresel işsizlik sorunu kabul edildiğinden, FLOKI P2E NFT oyunlarının bu sorunu çözmek için birçok kişinin oyun (P2E) oyunundan geçmesine yardımcı olması gerekiyor.

Viking yaşam tarzı başladığında oyun, oyuncuların dönüşümü ile başladı. Oyuncular yürüyüşlerine her başlayan oyuncunun, bazı NPC’lerin ve önemli binaların evi olan Floki Adası’nda başlayacaklar.

Floki Inu, enerjinin akmasını sağlamak için bir dizi belirlenmiş ve oldukça güçlü görüntüleme çabası kullanır. Dürüst olmak gerekirse Floki, 1,5 milyon dolarlık mali planını birkaç önemli metropol alanında reklam yapmak için kullanmak için geçerli bir sözleşme imzaladı.

Anlaşma, Londra Metrosu, 300’den fazla Londra aracı ve organizasyonun şehre tam ölçekli bir saldırı olarak tanımladığı Heathrow Uluslararası Havalimanı’nın 329 bölgesi için reklamları hatırlıyor. Ayrıca çift çapraz ağır siklet şampiyonu Tyson Fury (Tyson Fury) de Floki Viking ailesine katıldı.

Ayrıca okuyun: ZCASH’in mahremiyetteki önemi

Amaç, FLOKI’nin önemli düzeydeki işlemlere kaydedilmesi ve bazı ihmal edilemez A-yıkıcı güçler eklenmesiyle birlikte bu karma uygulamanın, yerel olarak yönlendirilen dijital para birimi kargaşasının devam etmesine yardımcı olacağıdır.

Dolayısıyla bu olay Shopping.io sahnesinde 24 saatlik bir işlem hacmi kaydı daha oluşturdu. Benzer şekilde kuruluş, gelecek yıl gerçekleştirmeyi planladıkları iki önemli hedef hakkında da rapor verdi: Floki Radio ve FlokiPlaces, önemli bir iş merkezi ve Inuversity ve bir kripto para birimi öğretim aşaması.

Görüntülerin yerel sevgisi ve doğuşu nedeniyle, kuruluşun dijital para standartlarını gerçek anlamda benimsemesini kabul etmesinin en iyi yolu onların cazibesinden geçer. Bu nedenle kişisel nakit, temel bir imaj seviyesi olduğunu gösterir.

Bilgi kaynağı: THECOINREPUBLIC’ten derlenen 0x bilgi.Telif hakkı yazar Andrew Smith’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap