1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. NFT, ayı piyasasında, MANA ve SAND fiyat artışında CryptoSpace’i artırıyor

NFT, ayı piyasasında, MANA ve SAND fiyat artışında CryptoSpace’i artırıyor

guncel coin haberleri

Geleneksel kripto para birimleri düştükten sonra kayıplarından kurtulamadı. Bitcoin fiyatı yaklaşık %5,5’lik bir negatif büyüme gösterdiğinden, şu anda daha önceki bir pozisyonu yeniden kazanmak çok zor görünüyor. DeFi jetonları ve NFT jetonları dahil olmak üzere birçok altcoin, trendlerini takip ediyor. Ancak Decentraland (MANA) fiyatları ve SandBox (SAND) fiyatları gibi popüler NFT’ler düşüş eğilimini reddetti ve önemli kazanımlar elde etti.

MANA fiyatı 4 USD’ye yakın

Varlık son derece yükseliş eğilimi gösterdiğinden, Decentraland fiyatı son zamanlarda muazzam bir çekicilik kazandı. Fiyat birçok kez dalgalanmasına rağmen yine de 2 ABD dolarının üzerinde kaldı ve toparlanmasını hızlandırdı. Şu anda, platformun ticaret hacmi %58’den fazla artarak 3 milyar ABD dolarını aştı. Bu nedenle inşaat satın alma baskısı fiyatları direnç seviyesinin üzerine itiyor.

Yönetim prosedürleriKaynak: Tradingview

Varlık, aylık en yüksek seviyesi olan 3,8 ABD Dolarına ulaştıktan sonra, aşağı yönlü bir trend izlemeye başladı ve varlığı aşağı yönlü bir takoz içinde trend olmaya zorladı. Ancak fiyat, birkaç saat önce düşüş eğilimini tersine çevirdi ve yüksek seviyelere yükselen kanalı kırdı. RSI ayrıca kısa pozisyonların tersine döndüğünü gösterdi ve MACD de artan satın alma baskısına işaret etti. Bu nedenle, mümkün olan en kısa sürede yeni bir zirve oluşturmak için NFT tokenleri yükselebilir.

SAND fiyatının işlem hacmi %230’dan fazla arttı

Fiyatlar yeni satıştan kurtulurken, SandBox’ın piyasa değeri yaklaşık %16 arttı. Varlık hala ortalama fiyatın altında ve yeni zirvesine çok yakın bir trende keskin bir şekilde yükseldi. SAND fiyatları küçük dalgalanmalar ve düşüşler içeriyor ve yeni zirvelere doğru ilerliyor.

kum fiyatı

Yeni bir zirveye sahip fiyat, aşağı kanalı kırarak yüksek bir noktaya doğru hareket etti. Varlığın önümüzdeki birkaç saat içinde yeni bir zirveye ulaşması şaşırtıcı değil. Fiyatın önümüzdeki günlerde yeni zirvelere ulaşmadan önce 3,5 dolar direnç seviyesini kolayca test etmesi gerekiyor. Hem RSI hem de MACD oldukça yükseliş gösteriyor ve bu da satın alma baskısının arttığını gösteriyor. Ek olarak, yükselen hacim, yeni bir zirvenin ortaya çıkmak üzere olduğunu da gösterebilir.

Diğer kripto para birimleri kayıplarını telafi etmeye çalışırken, MANA fiyatı ve SAND fiyatı entegrasyondan fırlar. Tüccarlar bu iki NFT hakkında çok endişeli göründüğünden, dalgalanmanın devam etmesi muhtemel.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Sahana Vibhute’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap