1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. NetVRk kripto para birimi ana akımın dikkatini çekti

NetVRk kripto para birimi ana akımın dikkatini çekti

NetVRk kripto para birimi ana akımın dikkatini çekti

NetVRk kripto para biriminin önemli ölçüde performans gösterdiğini gözlemleyin. Facebook adını Meta olarak değiştirdiğinden, Metaverse projesine olan ilgi de keskin bir şekilde arttı. Axie Infinity, The Sandbox ve Decentraland dahil olmak üzere çeşitli NFT’ler ve oyun meta evrenleri, önemli bir büyümeye ve yeni katılımcılara tanık oldu. Aynı zamanda, NetVRk kripto para birimi, blok zinciri üzerine inşa edilen ve kullanıcıların yarattıklarını yeri doldurulamaz jetonlar ve sanal arazi aracılığıyla para kazanmalarını sağlayan bu tür başka bir proje haline geldi. CoinMarketCap’in verilerine göre, proje ana akım izleyicileri çekmeye başladığında, yerel kripto para birimi NTVRK’nin fiyatı fırladı.

Kaynak: CoinMarketCap NetVRk kripto para birimi nedir?

NetVRk kripto para birimi, açık bir sanal alan sanal meta evrenidir ve Decentraland ile en yakın karşılaştırmalardan biridir. Ancak, Decentraland’den farklı olarak, bu meta evrene VR aracılığıyla erişilebilir. Unreal Engine üzerine inşa edilen bu, oyun geliştiricilerinin neredeyse sınırsız olanaklarla platformlarında kolayca geliştirmelerine olanak tanır.

– reklamını yap-

Oyuncular, meta dünyaya erişmek için VR’yi veya bir bilgisayarda bir web tarayıcısını kullanabilir. Platformun mobil cihazlarda oyun oynama desteği de eklediğini belirtmekte fayda var.

Sonuçta platform, kullanıcıların Metaverse’de oyun oluşturmasına veya oynamasına izin verir. Ek olarak, kullanıcılar meta evreni kolayca keşfedebilir ve iş toplantıları düzenleyebilir. Onu benzersiz kılan özelliği, tercihlerimize göre ayarlanabilen değişken arazidir. Yapılar inşa edebilir ve sevdiğimiz her şeyi çılgına çevirebiliriz.

Bilgi kaynağı: THECOINREPUBLIC’ten derlenen 0x bilgi.Telif hakkı yazar Ahtesham Anis’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap