1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Music NFT platformu Listen ($LSTN), başarılı bağış toplamanın ardından büyük indirimlerle NFT satışlarını başlattı

Music NFT platformu Listen ($LSTN), başarılı bağış toplamanın ardından büyük indirimlerle NFT satışlarını başlattı

guncel coin haberleri

İngiliz Virgin Adaları – Müzik NFT platformu Listen, Launchpool’daki bağış toplama etkinliğini sona erdirdiği ve platform müzik projesine büyük ilgi gösterdiği için kripto para birimi yayınlarında manşetlere çıkıyor. Toplamda 2,7 milyon jeton, 9,4 milyon ABD Doları değerinde 3.000’den fazla cüzdan tarafından taahhüt edildi. Bu başarılı maaş artışını anmak için Listen Campaign CEO’su Tony Hollingsworth, Listen NFT’ye %50 indirim de dahil olmak üzere $LSTN hizmetlerinde önemli bir artış olduğunu duyurdu.

Hollingsworth, “Dinle tokenlerinin (LSTN $) özel satışından çok memnunuz” dedi. “İlk maaş artışından sonra, Launchpool topluluğunun talebi üzerine toplam 750.000 $ maaş artışı ve Infinity Pad’de 350.000 $ ek artışla geri döndük. Lightning ve IDO’nun gelişiyle, sadık sahiplerimizi ödüllendirmeye karar verdik ve bu büyük indirimden geri ver.”

Beklenen dinleme NFT çıkışı

NFT indirimi, Stevie Wonder, Sting, Bob Dylan, David Bowie, BB King, George Michael, Jon dahil olmak üzere bir dizi inanılmaz NFT ile başlayacak. Bon Jovi, MC Hammer vb. gibi efsanevi müzisyenler, birçok kişi tarafından benzeri görülmemiş bir performans sergilediler. diğerleri.

Mevcut ödüllere ek olarak, $LSTN token sahipleri, 20-22 Haziran 2022 tarihleri ​​arasında Los Angeles Coliseum’da birkaç Ten film ve müziğin yer alacağı “Canlı Dinleme” etkinliği için 50 biletten birini kazanabilirler. sanatçılar.

Hollingsworth, “En sadık sahiplerimizi ödüllendirmek için,” diye devam etti, “Daha fazla hisseye sahip olanlar daha büyük indirimler alacak, ancak yalnızca LSTN sahiplerine açık olanlar da dahil olmak üzere daha fazlasını yapacağız. Açık artırmalar, rehin hakları ve yerinde yarışmalar ve ödüller.”

Listen Kampanyası platformunun yılda ortalama 500 milyon ziyareti var

Dinleme hareketi, 200 ülkede ve 9 dilde 500 milyondan fazla insanı kapsayacak küresel bir yayıncılık hareketidir. İlginç bir şekilde Listen NFT, Listen etkinliklerinin önemli bir parçasıdır. Kampanya, dünya çapında 1 milyardan fazla savunmasız ve yoksul çocuğun ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor.

Dinleyin: bir Stellar ekibi

Dinleme hareketinin arkasındaki ekip lideri Tony Hollingsworth, “Nelson Mandela 70. Yıldönümü” ve “Berlin Duvarı: Berlin’de Yaşamak” dahil olmak üzere en ünlü dokuz küresel projenin arkasındaki beynidir. On yıldır devam eden dinleme hareketine birikimleriyle katkıda bulunacaklar.

Ekip lansman için hazırlanırken, token sahiplerinin, proje destekçilerinin ve topluluk üyelerinin sayısını artırmak için son IDO Launchpad’i kurmak için Lightning’i kullandılar. Güvenlik denetiminden sonra, TGE ve NFT’nin piyasaya sürülmesini tanıtmak ve yürütmek için “Dinle Koleksiyon Müzayedesi ve Mağazası” kullanılacaktır.

Akış: Dinlemek için tercih edilen blok zinciri

Listen’in platformu, kripto para birimi olmayan kullanıcılar için NFT alım ve satımını olabildiğince kolay hale getirmek amacıyla sıfırdan inşa edildi. Flow blok zincirine dayalıdır, yani daha hızlıdır, standart kredi kartlarıyla yerel para birimi ödemelerini kabul eder ve işlem maliyetlerini düşürür. Akış ayrıca Ethereum’dan daha çevre dostudur.

Resmi kanalı dinleyin

Web sitesi: www.listentoken.com

Telgraf: https://t.me/listenNFT

E-posta: marcelos@listencampaign.com

Bilgi kaynağı: 0x News tarafından TECHBULLION’dan derlenmiştir, telif hakkı yazarına, Bit Media’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap