1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Moon Rabbit’in AAA NFT serisi Art Basel’de çıktı

Moon Rabbit’in AAA NFT serisi Art Basel’de çıktı

Moon Rabbit'in AAA NFT serisi Art Basel'de çıktı

Moon Rabbit'in AAA NFT serisi Art Basel'de çıktı

Miami. 1 Aralık 2021. Dünyanın ilk Metachain’i Moon Rabbit, Vault 721’in stratejik ortağı oldu. Vault 721 bir NFT galerisi. Mark Cuban’ın NFT’sinin desteğiyle, 2021’de Art Basel Miami’de klasik ve mavi çip koleksiyonlarını sergileyecek. Gamified NFT Koleksiyonu Rad Tavşanlar etkinliğe.

Art Basel Miami, ilk olarak 1970 yılında İsviçre’nin Basel kentinde kurulan yıllık uluslararası çağdaş sanat fuarının Amerikan versiyonudur. Pandemi nedeniyle 2020 versiyonunun kaldırılmasının ardından 2 – 5 Aralık 2021 tarihleri ​​arasında bizzat döneceğini duyurdu.

Moon Rabbit'in AAA NFT serisi Art Basel'de çıktı

Vault 721, blok zinciri endüstrisindeki en beğenilen NFT başarılarını (örneğin, sıkıcı maymun, kripto para birimi serseri, havalı kedi, sanat bloğu vb.) Değerli bir koleksiyonun tarihi önemi. Mekanda, blockchain uzmanları sergilenen her sanat eserini katılımcılara tanıtacak. Bir parça blockchain geçmişine sahip olmakla ilgilenen potansiyel alıcılar, sessiz müzayedeye katılabilecekler. İki efsanevi Tutu Tutu Musk ve Snoopy Rabbit de sergi salonunda sergilenecek.

Forbes 30 Under 30 serisi blockchain yatırım girişimcisi Angel Versetti tarafından yönetilen Moon Rabbit, ölümsüzlüğün sırrını keşfetmeyi amaçlayan nihai Metachain altında birleştirilmiş dağıtılmış bir sistemdir. Genel ve ölçeklenebilir bir web3 altyapısı olarak Moon Rabbit, çok sayıda hevesli sanatçıyı, yaratıcıyı ve tasarım kolektifini, %0 NFT döküm ve ticaret komisyonları ve yaratıcılar için %100 sağlayan NFT pazarında piyasaya sürmeleri için kendine çekti. aracılar tarafından alınan ücretleri ortadan kaldırır.

Rad Rabbits, Metaverse tabanlı bir NFT oyunudur ve ana düşmanı zaman olan bir tavşan topluluğunu anlatır. Bunnyverse’nin Genesis koleksiyonu 8.888 AI tarafından oluşturulan tavşandan oluşur ve Moon Rabbit’in akıllı sözleşme katmanı EVM’sinde yayınlanır ve oyuncuların aşırı Ethereum gas ücretleri ve yavaş işlem çıktısı ödemek zorunda kalmadan zincirde oyun oynamasına izin vermeyi amaçlar. Rad Rabbtis NFT yaşlanmaya, suça ve savaşa dayanabilir ve yalnızca Moon Rabbit $AAA token sahipleri içindir. Gizemli bir Rad Rabbit Hunters DAO ortaya çıktı ve en nadir 600 Rad Rabbit’i bulmak için yaklaşık 330.000 ABD doları değerinde 300 milyon ABD doları değerinde AAA jetonu tahsis edildi. Efsanevi Rad Rabbits’e verilen ödül, kripto para birimi topluluğunda bir çılgınlığı başlatan ve mümkün olan en kısa sürede sınırlı bir 8.888 NFT’nin basılmasını gerektiren ilk basım ücretinin 50 ila 100 katıdır. Bunnyverse Discord’a katılın ve nadir Rad Rabbit’inizle dünyadaki ilk tavşan krallığını keşfedin.Rad Rabbit’lerin adil ve rastgele dağıtılmasıyla, kim bilir, belki Art Basel’den olana bile sahip olursunuz.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap