1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. MIOTA fiyat analizi: IOTA fiyatının temel seviyesi olan IOTA, ücretsiz SMR jeton ödüllerini başlattı

MIOTA fiyat analizi: IOTA fiyatının temel seviyesi olan IOTA, ücretsiz SMR jeton ödüllerini başlattı

MIOTA fiyat analizi: IOTA fiyatının temel seviyesi olan IOTA, ücretsiz SMR jeton ödüllerini başlattı

  • IOTA, 1,12 dolara düştükten sonra toparlanmaya çalıştı
  • Yazının yazıldığı sırada IOTA, son 24 saatte %5,42 artışla 1.329 dolardan işlem görüyor.
  • IOTA sahipleri artık IOTA jetonlarını stake edebilir ve jeton airdroplarından staking ödülleri alabilir

Yaygın piyasa satışlarından sonra, çoğu kripto para varlığı Salı günü kırmızı ile işlem gördü. IOTA (MIOTA), bugünkü işlem seansı sırasında 1,12$’a düştükten sonra toparlanmaya çalıştı. Yazının yazıldığı sırada IOTA, son 24 saatte %5,42 artışla 1.329 dolardan işlem görüyor. IOTA, 16 Kasım’da resmi olarak taahhüdünü duyurdu, çünkü sahipleri artık IOTA belirteçlerini ücretsiz Shimmer (SMR) belirteçleri için rehin verebilirler. Bununla birlikte, IOTA’da Staking, geleneksel stake kanıtından farklı olacaktır.Bu, IOTA token sahiplerinin her tür yeni tokenin kamuya dağıtımına katılabilecekleri bir süreçtir, aksi takdirde “rolling airdrop” olarak tanımlanır. Iota Vakfı ayrıca, yaklaşan tüm Iota yükseltmelerinin lansmandan önce topluluk tarafından onaylanmasını sağlayacak olan geçici ağı Shimmer’ın yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Ekim ayının ortalarında, Iota Vakfı, varlıkların zincirler arasında ücretsiz transferini gerçekleştirmek için akıllı sözleşme Beta platformunu yayınladı.

kritik seviye
Direnç seviyeleri: 2.000 ABD Doları, 1.7044 ABD Doları, 1.5613 ABD Doları
Destek seviyeleri: 1.1000 USD, 0.9500 USD, 0.8789 USD

IOTA/USD Günlük Grafik: Aralık
IOTA/USD günlük grafik

IOTA, bugünün en yüksek seviyesi olan 1.52$’dan satışları önlemek için 1.12$ seviyesinden kurtarmaya girdikten sonra, 50 hareketli ortalamaya yakın 1.313$’da bir ara destek kurmaya çalışıyor. Bununla birlikte, RSI 50 nötr seviye civarında gezindiği için teknik durum hala konsolide oluyor.

Bu nedenle, MA 50 sağlam bir temel oluşturmadıkça, IOTA fiyatı MA 200’ü (1,21 $) ve 1,12 $’ın en düşük seviyelerini yeniden test etmeye çalışabilir. Fiyatlar daha düşük ve 1 dolarlık psikolojik seviye etrafında uyum sağlamaya çalışabilir. İyi tarafından bakarsak, Ekim ayının sonundan bu yana 1,61-1,70 dolar seviyesi yükseliş davranışını kısıtlıyor. Bu nedenle, çıtayı kırmak, 1,81 dolar ve 2,74 dolar seviyelerine geri dönmenin anahtarı olabilir.

IOTA/USD 4 Saatlik Grafik: Aralık
IOTA/USD 4 saatlik grafik

IOTA, bugünün ticaretinde 1,13 dolar civarında düşük bir seviyeye düştükten sonra keskin bir şekilde toparlandı. Aşırı satılan RSI, satıcıları kar elde etmeye ve IOTA/USD döviz çiftinin bazı kayıpları telafi etmesi için bir fırsat sağlamaya sevk ediyor. Bununla birlikte, RSI aşağıyı işaret ettiğinden, fiyat hareketleri aşağı yönlü kırılgan görünüyor. Satış baskısı tekrar yükselirse, 1,18 dolar ve 1,13 dolar seviyeleri hedeflerdir.

Veya alıcılar kontrolü yeniden kazanırsa, 1,40 dolar ve 1,56 dolar seviyeleri boğaların üstesinden gelmek zorunda kalabileceği engellerdir. Genel olarak, IOTA/USD döviz çifti 1.12 USD ve 1.61 USD sınırları arasında yatay hareket etti ve konsolidasyon hakim oldu. Bu kısıtlamaların herhangi bir şekilde ihlali, buna bağlı olarak tarafsız görünümü değiştirecektir.

Not: Kryptomoney.com bir finansal danışman değildir. Lütfen fonlarınızı herhangi bir finansal varlığa veya sergilenen ürünlere veya faaliyetlere yatırmadan önce araştırma yapın.Yatırım sonuçlarınızdan sorumlu değiliz

Görsel kaynağı: Shutterstock

Bilgi kaynağı: KRYPTOMONEY’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap