İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Millenicom Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Numarası

Millenicom Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Numarası

Millenicom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Millenicom Müşteri Hizmetleri

Her geçen gün teknoloji hızla gelişmekte ve bu gelişme ile beraber çok hızlı bir dönüşüm gerçekleşmektedir. Bu gelişen teknoloji ile birlikte insanların gereksinimleri ve alışkanlıkları da değişmektedir. Almış olduğunuz hizmetin müşteri hizmetlerinden “anlayışınız için teşekkür ederiz” cümlesini duymaktan bıktınız mı? Millenicom gelişen bu dünyada müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler üreten ve sunan bir firma olarak ön plana çıkmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarına dönük özel çözümler üreten Millenicom bu sebeple insanlar tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Bireysel müşterilere ADSL, VDSL ve FİBER gibi seçenekleriyle sabit hat alanlarında hizmet veren Millenicom, en güncel kampanyaları da cazip fiyatlarla sunuyor ve müşterilerine sınırsız internet hizmeti sunuyor. Kurumsal aboneler için internet ve hat hizmetlerinin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile IP tabanlı bulut çözümleri de sunmaktadır. Millenicom abonelerine müşteri hizmetleri telefon numarası, WhatsApp destek hattı, ücretsiz çağrı merkezi ve e posta ile hizmet vermektedir. Her türlü şikayet ve öneri ve teknik sorunlarınızı Millenicom müşteri hizmetleri temsilcisi ile hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Aynı zamanda online olarak da sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Millenicom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Millenicom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Millenicom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaçtır?

Millenicom müşteri temsilcisine istediğiniz zaman ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Böylece her türlü genel sorun oluşturan durumlara bulut çözüm önerileri bulabilirsiniz. Millenicom müşteri hizmetleri temsilcisi sayesinde kişilere hiç bayilere gitmeden alternatif çözümler bulabilirsiniz. Millenicom müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 333 0 444’tür. Millenicom müşterisiyseniz bu numaradan ücretsiz arama yapabilirsiniz. Millenicom müşterisi değilseniz mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirme yapılır. Aynı zamanda 0850 433 04 03 nolu çağrı merkezini de Millenicom müşterisi olmaksızın ücretsiz arayabilirsiniz. Dilerseniz konuşma sonunda çağrı merkezimizi değerlendirmek için müşteri memnuniyeti anketine katılabilirsiniz.(1)

Millenicom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Millenicom müşteri hizmetlerine direk bağlanma oldukça pratik ve kolaydır ve yukarıda yazmış olduğumuz telefon numaraları ile kolayca yapılır. Yukarıda yazmış olduğumuz 0850 333 0 444 nolu telefon numarasını arayıp sesli yanıt sistemini dinledikten sonra “7” tuşuna basmanız gerekmektedir. Bundan sonra direk Millenicom müşteri temsilcisi yetkilisine yönlendirileceksiniz.

Millenicom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Millenicom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Millenicom Hizmet Numarası Nasıl Öğrenilir?

Millenicom iletişim hizmet numarası ile Millenicom müşteri numarası aynı numaradır. Bu numara da yukarıda belirttiğimiz üzere 0850 333 0 444 nolu telefondur. Bu numarayı Millenicom internet sitesinden (https://www.milleni.com.tr) de teyit edebilirsiniz. Ayrıca Millenicom ile ilgili bütün ürün ve hizmetlere bu internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Millenicom sunmuş olduğu internet hizmetiyle de müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

Millenicom’u Nereye Şikayet Edebilirim?

Millenicom ile ilgili “değerli müşterimiz millenicom online hizmet formundan yabancı müşterilerimize hizmet verememekteyiz” diye bir sorunla karşılaşırsanız müşteri temsilcisine bağlanıp sorunu çözmenizi tavsiye ederiz. Eğer bir şikayetiniz oluşursa şikayetlerinizi 0850 333 0 444 nolu Millenicom telekomünikasyon hizmetleri hattına yapabilirsiniz. Millenicom müşteri hizmetleri yetkilisi şikayetinizi hızlı bir şekilde değerlendirip sorunu çözecektir. Eğer Millenicom tarafından sunulan çözüm sizi tatmin etmediyse ihtilafı Tüketici Hakem Heyeti’ne gönderebilirsiniz.

Millenicom Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Millenicom üyelik iptal talebini 0850 333 0 333 nolu Millenicom çağrı merkezi aracılığıyla iletebilirsiniz. Üyelik iptal süreci Millenicom tarafından başlatılacaktır. Ayrıca e devlet üzerinden de Millenicom üyelik iptali talebinde bulunabileceğinizi bildirmek isteriz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap