1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. MicroStrategy, gelir elde etmek için bitcoin ödünç vermeyi düşünüyor

MicroStrategy, gelir elde etmek için bitcoin ödünç vermeyi düşünüyor

guncel coin haberleri

MicroStrategy, Bitcoin’i (EXANTE: Bitcoin) elinde bulunduran en büyük borsa şirketidir ve elindeki 122.000 BTC’den nasıl gelir elde edileceğini bulmaya çalışıyor. Bloomberg’e göre, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, şirketin yatırımcı günü konferans görüşmesi sırasında planı hissedarlarla tartıştı.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Saylor, “Uygun koşullar altında rehin verme ve uzun vadeli borç yaratma fırsatları olabilir” dedi. [bitcoin] Güvenilir bir karşı tarafa. “

Sailer, “Bu bizim için iyi bir gelir kaynağı olabilir veya bir tür ilginç uygulama ile geliştirebiliriz” dedi.

Şirketin 82.4 milyon dolarlık ek sermaye enjeksiyonu ile MicroStrategy Bitcoin rezervleri 122.478 BTC’ye ulaştı.

Ancak girişim henüz değişmediği için henüz bir karar verilmiş değil. Büyük kripto para rezervlerine rağmen MicroStrategy, hisse senedi ihracı ve kurumsal borç da dahil olmak üzere daha fazla bitcoin satın alma seçeneklerini genişletmeye devam edecek.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile IHODL’den derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap