İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. MicroStrategy, 94.2 milyon ABD Doları karşılığında 1.914 BTC daha satın aldı

MicroStrategy, 94.2 milyon ABD Doları karşılığında 1.914 BTC daha satın aldı

guncel coin haberleri

Halka açık en büyük Bitcoin (EXANTE: Bitcoin) sahibi olan MicroStrategy Inc., Bitcoin’e ek 94,2 milyon dolarlık yatırım ekleyerek kripto para birimini genişletmeye devam etti. Düzenleyici belgelere göre, şirket en son bitcoin başına ortalama 49.229 $ fiyatla 1.914 bitcoin satın aldı ve şirketin elindeki toplam miktar 124.391 bitcoin (basım anında yaklaşık 5.9 milyar $) idi.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Bu, Virginia merkezli şirket tarafından bu ay yapılan ikinci büyük ölçekli kripto para birimi alımı. Aralık ayı başlarında MicroStrategy ayrıca 82.4 milyon ABD Doları karşılığında 1434 BTC satın aldı.

Meksikalı milyarder Twitter hayranlarına Bitcoin’e yatırım yapmalarını ve yasal ihaleyi bırakmalarını tavsiye etti

Aynı zamanda MicroStrategy CEO’su Michael Thaler, şirketin Bitcoin holdinglerinden nasıl gelir elde edeceğini bulmaya çalıştığını ima etti. Şirketin yatırımcı günü konferans görüşmesinde planı hissedarlarla tartıştığını söyledi.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap