1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. MicroStrategy, 82.4 milyon ABD Doları karşılığında 1434 bitcoin daha satın aldı

MicroStrategy, 82.4 milyon ABD Doları karşılığında 1434 bitcoin daha satın aldı

guncel coin haberleri

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, şirketinin nakit olarak 82.4 milyon ABD Doları karşılığında ve ortalama 57.477 ABD Doları fiyatla 1.434 bitcoin daha satın aldığını doğruladı. En son BTC alımı gerçekleştiğinde Saylor, “nakit ve kredi çöküyor” dedi.

9 Aralık itibariyle MicroStrategy, ortalama fiyatı 29.861 ABD Doları olan 3.66 milyar ABD Doları karşılığında satın alınan 122.478 bitcoini elinde tutuyordu. Basın zamanı itibariyle, MicroStrategy tarafından tutulan Bitcoin’in değeri 6.08 milyar dolar. Bu, MicroStrategy’nin Bitcoin satın alma stratejisinden 2,42 milyar ABD doları tutarında sağlıklı bir kâr elde ettiği anlamına geliyor.

Çarşamba günü bir YouTube röportajında ​​Saylor, Bitcoin’in neden nakit rezervleri tutmak yerine CEO’ya tercih edildiğini açıkladı.

“Gezegendeki her şirket, genellikle nakit ve kredi olan bir bilançoda oturuyor. Birkaç istisna dışında, herkesin bir tür ABD doları veya euro veya yerel yasal ihalesi var. Başka bir seçenek istiyorlarsa, düşük riskli borca ​​​​sahip olacaklar. , devlet borcu – gerçekten risk altındalarsa, başka bir borcu yeniden tutacaklar.

“Yani bu nakit ve kredi ve nakit ve kredi çöküyor. Çöküyorlar ama şimdi daha hızlı çöküyorlar. Patlama zamanlarında yılda %7, kötü zamanlarda da %7 oranında çöküyorlar. , her yıl çöküyorlar %10, %15 veya %20 oranında çöküyor.Venezuela, Arjantin, Lübnan gibi korkunç zamanlarda %60-80 oranında çöküyor. yılda Bu hiperenflasyondur.

“Bir yıl önce biz [MicroStrategy] 500 milyon dolarlık nakit ve kredili bir bilançoya baktığımızda, dört yıl içinde neredeyse kesinlikle yılda %15 oranında çökecek gibi görünüyor ve bu da bizi Bitcoin’i keşfetmeye itti. “

MicroStrategy duyurusunun yayınlandığı aynı hafta Kongre, Coinbase, Circle, FTX, Bitfury, Paxos ve Stellar Foundation’dan yöneticilerin ifadesini dinledi. Duruşmanın ardından Seiler, Bitcoin’in gerçek kazanan olduğunu açıkladı.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?Bize yazın

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle yayınlanır ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla kullanılır. Okuyucular tarafından web sitemizdeki bilgiler üzerinde gerçekleştirilen herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan derlenen 0x bilgi, telif hakkı yazara aittir, izinsiz yeniden basılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap