1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. MicroStrategy, 25 milyon dolara 660 bitcoin daha satın aldı

MicroStrategy, 25 milyon dolara 660 bitcoin daha satın aldı

guncel coin haberleri

MicroStrategy, Bitcoin (EXANTE: BTC) rezervlerine eklemek için yaklaşık 25 milyon dolar nakit karşılığında 660 BTC satın alıyor. Bir düzenleyici dosyaya göre, en son satın alma, şirketin toplam varlığını yaklaşık 4,8 milyar dolar değerinde 125.051 bitcoin’e ve toplam satın alma fiyatı 3,78 milyar dolara getiriyor.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri için Telegram kanalımıza abone olun.

Hareket, MicroStrategy CFO’su Phong Le’nin firmanın genel düşüş eğilimine rağmen kripto para birimleri satın almaya devam etmeyi planladığını söylemesinin ardından geldi. Bu arada, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), MicroStrategy’nin gelecekteki dosyalamalarda bitcoin varlıklarını açıklama şeklini gözden geçirmesini istiyor.

MicroStrategy, gelir elde etmek için bitcoin ödünç vermeyi düşünüyor

Düzenleyiciler, bitcoin’in değer düşüklüğü kayıplarını düzeltme muhasebe uygulamasını kullanmak yerine, BTC’nin kayıtlarındaki oynaklığını daha iyi yansıtmak için şirketle daha önce iletişime geçmişti.

Aralık ayında, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, kişisel olarak yaklaşık 17.732 BTC’ye sahip olduğunu açıkladı. MicroStrategy CEO’su, kripto para birimini hiç satmadığını ve genel olarak Bitcoin satmanın hiç tavsiye edilmediğini belirtti.

Doğrudan EXANTE hesabınızdan Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil 50’den fazla küresel finans piyasasına erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap