1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. MEXC Global, M Günü’nde Solana pano projesini SonarWatch’ı başlattı

MEXC Global, M Günü’nde Solana pano projesini SonarWatch’ı başlattı

MEXC Global, M Günü'nde Solana pano projesini SonarWatch'ı başlattı

MEXC Global, en hızlı büyüyen kripto para borsalarından biridir.Bugün (16 Kasım), Solana tabanlı proje SonarWatch, M-günlük planına dahil edildi ve kullanıcılara projede $SONAR jetonları kazanma fırsatı verdi. Solana ekosistemi ile güçlü bir işbirliği kurmak.

SonarWatch, Solana kullanıcılarının ve yatırımcılarının yatırımlarını, üretim çiftliklerini ve jeton fiyatlarını bir bakışta görmelerini sağlar.Ayrıca bir NFT oluşturma aracı içerir ve dijital sanat koleksiyoncularının koleksiyonlarını görüntülemesine olanak tanır.

Cüzdan yatırımlarına ilişkin basit ve okunması kolay bir genel bakış sunarak kullanıcıların hesaplarının zaman içinde nasıl takip edildiğini, likiditelerini ve kaldıraçlı pozisyonlarını görmelerini sağlar.

Henüz Nisan ayında piyasaya sürülmesine rağmen, Discord ve Twitter’da 25.000’den fazla takipçisi olan güçlü bir topluluğa sahip.

SonarWatch, Solana blok zinciri tarafından desteklenir. Solana ağını kullanmak, SonarWatch kullanıcılarının hızlı ve ucuz işlemlerin keyfini çıkarabilecekleri anlamına gelirken, maliyet, Ethereum ağındaki doğal gaz maliyetinin yalnızca küçük bir kısmıdır.

SonarWatch halka açılmadan önce MEXC Global, Solana blok zincirini desteklemeye devam etti. MEXC Global, Solana ekosistemini desteklemeye kararlıdır ve gelecekte daha fazla Solana çifti ekleyecektir.

M-Day, MEXC Global’in müşterileri için yenilikçi dijital varlıkları listelediği bir platformdur.

Borsa, SonarWatch’ı MEXC Global’de listeleyerek, dünyanın en büyük kripto para projelerinden bazılarını diğer herhangi bir borsadan önce listeleme konusundaki olağanüstü kaydını takip ediyor ve borsa ekibinin blok zincirindeki “bir sonraki büyük” projeyi keşfetme becerilerini gösteriyor.

Geliştirme ekosistemi

Kurucu Olivier Baurain, “MEXC Global gibi borsalarla çalışmaktan çok mutluyuz ve bu platformda listelenmeyi dört gözle bekliyoruz. Bu sayede Solana DeFi açılış sayfası olma hedefimize daha da yaklaşıyoruz” dedi. SonarWatch’ın .

MEXC Global başkan yardımcısı ve MEXC Pioneer’in kurucusu Katherine Deng, ekibin kullanıcılara SonarWatch’ı M-Day’de listeleme fırsatı sunmaktan gurur duyduğunu söyledi.

“M-Day, kullanıcılara Sonar gibi heyecan verici yeni projeler için indirimli token satışlarına katılma fırsatı veriyor ve aynı zamanda onlara ödül kazanma şansı veriyor” dedi.

“Kullanıcılarımıza en iyi projeleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Yeni belirteçler için başka bir yerde listelenmeden önce kanıtladığımız bir zemin olduğumuzu defalarca kanıtladık. Yerelleşmenin dünyaya getirebileceği faydaları ilk destekleyen biziz. . Müşterilerimize diğerlerinden önce dahil olma fırsatı vermeyi umuyoruz.”

Anlık görüntü sırasında katılan yatırımcılar, yeni listelenen jetonları indirimli fiyattan satın almak için MX jetonlarını ticaret veya elinde bulundurarak bir piyango bileti kazanma şansına sahip olacaklar.

Şanslı çekilişin detayları şu şekilde:

  1. Aktif jeton sayısı, 1.5m
  2. $MX anlık görüntü dönemi, 17 Kasım 00:00 – 21 Kasım 23:59 (UTC)
  3. Abonelik dönemi, 22 Kasım 00:00-07:00 (UTC)
  4. Pazar saat 10:00 (UTC)

MEXC Global Hakkında

Nisan 2018’de kurulan MEXC Global, 7 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir dijital varlık ticaret platformudur ve kullanıcılara spot, marj, kaldıraçlı ETF, türev alım satım ve stake hizmetleri dahil olmak üzere tek noktadan hizmetler sunar. Ekibin çekirdek üyeleri, blok zinciri ve finans sektörlerinde deneyime sahip uluslararası şirketlerden ve finans şirketlerinden gelmektedir.

Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.mexc.com

MEXC Global’i Twitter ve Telegram’da takip edin.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazara, PR Manager’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap