1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Metaverse ve NFT Curator Overeality ve DHVC, 5 milyon ABD Doları tutarında finansmanı tamamladı

Metaverse ve NFT Curator Overeality ve DHVC, 5 milyon ABD Doları tutarında finansmanı tamamladı

guncel coin haberleri

Palo Alto, California, 1 Ocak 2022: İyi planlanmış Metaverse ve NFT topluluğu Overeality, Silikon Vadisi merkezli üst düzey bir girişim olan DHVC liderliğindeki yatırım da dahil olmak üzere en son özel finansman turunun sona erdiğini duyurmaktan memnuniyet duyar. Merkezi Silikon Vadisi’nde bulunan sermaye şirketi. 5 milyon ABD doları bağış. DHVC, takıma stratejik rehberlik sağlamak için blok zinciri liderliğini de kullanır. Overeality’nin halka açık token satışının 2021’in ilk çeyreğinde, ünlüler ve sporcuların onay vermesiyle başlaması planlanıyor.

Bu yatırım, kamu satışından önce duyurulacak olan araştırma ve geliştirme, ekip büyümesi ve kilit stratejik ortaklıkların geliştirilmesi için kullanılacaktır. İlk ortaklar arasında profesyonel bir atlet ve küresel bir hayran kitlesine sahip en iyi oyuncu yer alıyor.

Polaris Sports ile ortaklık kurduğunu duyuran Overeality, Polaris Sports sporcuların imaj haklarını temsil eden bir liderdir. 15 yıldır, profesyonel sporcuları, kaynakları ve ünlü yönetimi stratejilerini Overeality’ye getirmek için dünyanın en başarılı spor ünlüleriyle birlikte çalıştılar.

Overeality Operasyon Direktörü Samuel Pearton şunları söyledi:

“Hayranları yatırımcılara dönüştürüyoruz ve hayatlarını değiştiriyoruz. Bu arada aldığımız her karar topluluğumuz tarafından yönetiliyor. Sanatçı bir geçmişe sahip olduğum için bu her zaman hayalini kurduğum bir şeydi, ama hiç düşünmemiştim. Gerçek oldu. “

Overeality ayrıca Metaverse için özel olarak hazırlanmış bir teknik altyapı oluşturdu. Overeality zinciri, düşük gaz ücretlerine sahip hızlı ve ölçeklenebilir bir blok zinciridir ve toplu pazar perakendeciliği için uygundur. Overeality DAC (merkezi olmayan özerk şirket), hayran topluluklarının ve büyük sosyal ağların günlük işleyişini destekler. Overeality ID, sıfır bilgi kanıtı yoluyla birlikte çalışabilir zincir üzerinde doğrulama için merkezi olmayan bir kimlik hizmeti sağlar.

Overeality’nin Metaverse topluluğu, birçok kullanıcı için giriş önündeki en büyük engellerden birini, yani pahalı bir NFT satın alma yoluyla “her şeyi ortaya koyma” ihtiyacını ortadan kaldırarak daha fazla insanı bir araya getiriyor. Overeality’nin puanı NFT, büyük bir engeli ortadan kaldırarak kullanıcılara farklı topluluklara katılma ve yeni jetonlar kullanma fırsatı veriyor.

gerçeküstü hakkında

Overeality, insanları bir araya getiren bir topluluktur ve DAO teknolojisi tarafından yönetilen yeni bir tür sosyal belirteç kullanır. Fırsatımız odaklanmış, planlı, erişilebilir ve insan odaklı bir meta-evren yaratmaktır; oyunda herkesin bir sesi, görünümü ve adaleti vardır. Duygusal hikaye anlatımı ve insan alışverişi yoluyla ve dünyanın en büyük ünlülerinden bazıları, GameFi deneyimleri ve etkinlikleri dahil olmak üzere gerçek NFT’ler sağlayarak ana akıma gireceğiz, böylece dünya çapında büyüyen insanlarımız geleceği benzeri görülmemiş bir şekilde şekillendirmeye katılabilirler. https://overeality.io adresinde daha fazla bilgi edinin.

DHVC hakkında

DHVC, 2013 yılında kuruldu ve 2014’ten bu yana 700MM USD’yi yöneten en eski kurumsal blok zinciri yatırımcılarından biridir. DHVC, Compound, Dfinity, Fantom, Theta Network, vb. gibi önde gelen blok zinciri protokollerinde erken bir yatırımcıdır.

İlgili kişi

Baş işletme görevlisi

  • samuel piton
  • gerçeküstü
  • Merhaba @overeality.io

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap