1. Ana Sayfa
 2. Kripto Para
 3. MetaVerse eğlence endüstrisinin kurulmasına yardımcı olmak için Meta Ruffy platformu başlatıldı

MetaVerse eğlence endüstrisinin kurulmasına yardımcı olmak için Meta Ruffy platformu başlatıldı

guncel coin haberleri

Meta Ruffy ekibi, kullanıcıların Metaverse’de kendi eğlence işletmelerini yaratmalarına olanak tanıyan platformlarının lansmanını duyurmaktan heyecan duyuyor.

Tallinn, Estonya, 26 Ocak 2022 – Meta Ruffy, blok zinciri, Web 3.0, sanal gerçeklik ve yapay gerçekliği birleştiren teknolojilere dayanan bir Metaverse açık dünyasıdır. Ekibin ana hedefi, eğlence mekanları, parti alanları, eğlence kaplıcaları ve eğlence ile ilgili diğer çeşitli olanaklar inşa ederek Metaverse’in eğlence sektörüne hakim olmaktır.

eğlencenin bir parçası

Kullanıcıların “Metaverse’de eğlence mekanları, tatil köyleri, barlar, sosyal oyunlar, sporlar ve NFT pazarları inşa eden erken yenilikçiler” olabileceğini söyleyen ekip, ekibin “Ruffy dünya ortamında çeşitli eğlence bileşenleri, yani eğlence kulüpleri inşa ettiğini de sözlerine ekledi. , tatil köyleri, sosyal oyunlar, NFT pazar yerleri ve Ruffy dünyamızda herhangi bir kullanıcı için ortaklaşa oluşturulmuş bir açık dünya sağlayacak birçok gelecekteki gelişme.”

dizin

 • Toplam Arz: 100.000.000.000.
 • Özel yerleştirme: 4,9500,000,000 veya %4,9.
 • Ön satış: 39.500.000.000.
 • Borsalar ve bahis havuzları: 37.200.000.000 veya %37.3.
 • Pazarlama ve Etkileyenler: 8.400.000.000.000.
 • Yakma: 10.000.000.000 (toplam arzın %10’u)
 • Yumuşak Üst: 500 BNB.
 • Hardtop: 850 BNB.
 • Likidite: %60.
 • Likidite kilitlenmesi: 10 yıl.
 • Satılmayan jetonlar: Yak.
 • Özel satış fiyatı: 1 BNB = 33.000.000.
 • Ön satış oranı: 1 BNB = 30.000.000.
 • Listeleme oranı: 1 BNB = 27.000.000.

Jeton Ekonomisi

Reklam&nbsp &nbsp

Toplam satın alma fiyatının %10’u vergilendirilir (%5 BUSD ödülü, %2 yakma, %3 geliştirme)
%14 toplam satış vergisi (BUSD teşvikleri için %6, Yakma için %2, geliştirme için %3, pazarlama için %3)

NFT

Ekip, kullanıcıların NFT’ler oluşturabilecekleri ve bunları en yüksek teklifi verene açık artırmaya çıkarabilecekleri son teknoloji bir NFT pazarı geliştirdi. Meta Ruffy ekibi, Metaverse eğlence endüstrisine entegre olmayı ve lider olmayı amaçlıyor.

rehin

Meta Ruffy, kripto para birimi endüstrisindeki en iyi APY getirilerinden bazılarına sahip gizemli stake havuzları içeren kendi çığır açan stake mekanizmasını yarattı.
Yatırımcılar MR tokenlerini stake edebilir ve hem APY hem de BUSD temettüleri alabilirler. Bu, MR token sahipleri için bir kazan-kazan durumudur.

yardımcı program jetonu

Meta Ruffy Token (MR Token), Meta Ruffy ekosisteminin içinde ve dışında çok faktörlü yardımcı programı içeren türünün ilk örneğidir. Yüzeyde, bir proje jetonu görevi görür, sahiplerine APY ve BUSD öder ve Meta Ruffy metaverse büyüdükçe değeri artar.

Dahili olarak, MR jetonu, kullanıcıların NFT üretimi ve para basma, eğlence satın almaları, mağaza kiralama ve inşaat ve genişletme dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için kullanabilecekleri küresel bir para birimine dönüştürülür. Meta Ruffy Cosmos’a girdikten sonra, son kullanıcıların MR belirteçlerini kullanarak Metaverse’in kendi köşelerini oluşturmak ve genişletmek için kendi benzersiz ve orijinal yollarını bulacaklarına inanıyoruz.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap