1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. MetaFlower Super Mega Yacht NFT, sandbox’ta 650.000 $’a satıldı

MetaFlower Super Mega Yacht NFT, sandbox’ta 650.000 $’a satıldı

guncel coin haberleri

Zengin ve ünlü insanların dünyası DeFi fırsatlarına dikkat etmeye başladığında, en popüler meta-evren projelerinden bazılarında, en iyi dijital varlıklar için büyük ölçekli kapmalar yapıldı. Her hafta alıcılar sıcak varlıklara el koyuyor.

Daha geçen hafta, Decentraland’daki Fashion Street Estate’in 2,4 milyon ABD Dolarına satıldığını bildirdik. Bu hafta esas olarak sandbox topluluğuyla ilgili. Kum havuzunda 4,3 milyon ABD dolarına kadar bir arazi parçası satıldı ve 650.000 ABD dolarına lüks bir sanal yat satıldı. Açıkçası, dijital varlıklar dünyası patlıyor.

Bu üç katlı yatta iki helikopter pisti, bir dans havuzu, jakuzi ve bir DJ istasyonu bulunuyor. Kum havuzları için tasarlanmış lüks NFT serisinin bir parçasıdır. Özel adalar, sürat tekneleri ve motorbotlar, mevcut diğer dijital varlıklardan bazılarıdır. 100 özel ada koleksiyonu 24 saat içinde tükendi.

Sandbox, oyuncuların sanal deneyimlerini oluşturabilecekleri, sahiplenebilecekleri ve bunlardan para kazanabilecekleri önde gelen Metaverse oyunlarından biridir. Ayrıca oyuncuların sanal alandaki deneyimlerini özelleştirebilmeleri için VoxEdit ve Game Maker gibi ücretsiz tasarım araçlarını kullanmalarına olanak tanır.

Satıcı, sanal gayrimenkul ve diğer dijital varlıkların yatırımcısı ve geliştiricisi olan Republic Realm’dir. Yakın zamanda Atari’den The Sandbox’taki sanal araziyi 4,3 milyon dolara satın aldılar; bu, bugüne kadarki en büyük metaverse emlak satışı. Ayrıca 19 dünyayı kapsayan yaklaşık 2.500 dijital araziye sahipler.

Meta evren gayrimenkul satışları patladı

Bu, tüm meta-evren platformlarında meydana gelen eğilimlerin bir devamıdır. Alıcılar sanal dünyadaki yerlerini güvence altına alıyor ve satıcılar bu eylemden kazanç sağlıyor. İnsanlar gerçek dünyadan kaçmak ve sanal mutluluğa yönelmek için daha fazla zaman harcıyor. Virüssüz bir vahada diğer yaratıcılarla tanışabilecekken, neden Covid’in merkez sahne aldığı gerçeklikte zaman harcayasınız.

Yeni taç virüsünün bu kaçınma ihtiyacını artırdığına ve kripto para birimlerinin yeni ekonomiler yaratmamızı sağladığına şüphe yok. Merkezi Olmayan Oyunlardan oyunlara ve diğer topluluk liderliğindeki projelere katılım, meta-evrenin sürdürülebilirliğini kanıtlar. Ayrıca ne kadar hızlı büyüdüğünü ve geliştiğini de gösteriyorlar.

Artık yeni çevrimiçi topluluklara girmemize, sanal etkinlikleri deneyimlememize ve benzeri görülmemiş şekillerde katılmamıza izin veren teknolojiye sahip olduğumuza göre, yatırımcılar katılmak için her fırsatı değerlendiriyor.

CryptoSlate bülteni

Kripto para, DeFi, NFT vb. alanlardaki en önemli günlük hikayeleri özetledi.

Yayınlandığı kategori: Meta evren, NFT

Kaynak bağlantısı

Harici

Bilgi Kaynağı: 0x News tarafından NEWCONOMY’den derlenmiştir, telif hakkı yazar newconomy’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap