1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. MetaBrands, Avalanche Crypto Briefing için ilk köprüyü kuruyor

MetaBrands, Avalanche Crypto Briefing için ilk köprüyü kuruyor

guncel coin haberleri

  • MetaBrand, en iyi NFT’lere (karşılaştırılamaz belirteçler), meta veri deposuna ve P2E oyun tabanlı ekosistemlere hızlı erişime sahip bir meta veri deposu kaynağı DAO’dur.
  • MetaBrands, Pangolin ile ortaklık kurdu ve her iki proje de benzer uzun vadeli görüşleri paylaşıyor.
  • Yazma sırasında, MetaBrands’ın yerel tokeni MAGE, 24 saat içinde %2,2 düşüşle 0,3423 $’da seyrediyor.

MetaBrands, bir başka iyi bilinen blok zinciri ekosistemi olan Avalanche’a (AVAX) ilk köprüsünü büyüttüğü için metaverse’de ileriye ve daha derine doğru bir adım daha attı. MetaBrands’ın temel protokolü ve temeli, Ethereum blok zincirinde yayınlanır. Ancak meta veri tabanı belirli bir blok zinciri ile sınırlı değildir, köprüler oluşturarak, çeşitli oyunları, platformları, ekosistemleri birbirine bağlayarak ve çeşitli gerçekliklere çeşitli portallar açarak toplulukların ve projelerin kullanımını, erişimini ve nihayetinde birleştirmesini iyileştirmeyi amaçlar.

MetaBrands, en iyi NFT’lere, P2E oyunlarına ve Metaverse ekosistemine hızlı erişim sağlayan bir Metaverse Resource DAO’dur. Mage Relic NFT’leri ve MAGE Token sahipleri, MetaBrands ekosisteminin yanı sıra diğer bağlantılı ekosistemlerde en yüksek düzeyde hakimiyet, katkı ve katılım alır.

– reklamını yap-

Avalanche ağı, blok zinciri alanındaki en hızlı akıllı sözleşme platformudur, sonuçlanma süresiyle ölçülür ve onaylayıcıların çoğunu içerir ve herhangi bir PoS protokolü için etkinliğini güvence altına alır.

Pangolin listeleme ve işbirliği

MetaBrands yakın zamanda Pangolin ile güçlerini birleştirdi ve her iki proje de GameFi maruziyetini ve Avalanche ekosistem deneyimini artırma girişimlerini entegre etmek için benzer uzun vadeli perspektiflere ve stratejilere sahip. Aşağıdaki işbirliği sayesinde Pangolin ve MetaBrands, DeFi ve DEX katılımcılarına çiftlik için jetonlar (PNG ve MAGE) sağlayacak.

MetaBrands, Pangolin’de ticaret yapmak için Avalanche ağında erişilebilir olacak. Pangolin’de talep edilen herhangi bir varlık, MAGE jetonları karşılığında takas edilebilir veya takas edilebilir.

MetaBrands’ın Pangolin ile ortaklığı, Pangolin kullanıcılarına ek MAGE jetonları kazanabilmeleri için çiftçilik sağlayacaktır. 1 aylık bir süre boyunca program aracılığıyla toplam 100.000 MAGE jetonuna erişilebilecek.

Köprü (Ethereum’dan Çığ’a)

Multiswap’ın yardımıyla, MAGE jetonlarına artık Avalanche ağında kullanım ve köprüleme için erişilebilir. MAGE tokenlerinin artık Avalanche’ın avantajlarını paylaşmasına izin veriliyor, bu da kullanıcılara Avalanche ağına daha fazla erişim ve daha düşük işlem ücretleri sağlıyor.

AVAX, Ethereum’un araçları, uygulamaları ve varlıkları ile tamamen uyumlu olduğundan, hız, artan verim ve daha düşük ücretler, ağ arasında kolayca ileri geri değiştirilebileceği ve yeni bir cüzdan indirip öğrenmeye gerek kalmadan her iki ekosistemin faydalarından yararlanabileceği anlamına gelir. yeni bir altyapı.

Kaynak: Mage için Multichain/AnySwap Bridge

Son olarak, Metabrand’ın DAO danışmanı YuurinBee’ye göre, organizasyon Avalanche’ın ekosistemine genişlemekten ve çeşitli sektörlerle uzun vadeli ve iyimser ilişkiler kurmaktan heyecan duyuyor. Tüm MetaBrands’ın amacı, ilgili herkes için ortak değer yaratmak üzere diğer projeler, ekosistemler ve markalarla kapılar açmanın ve köprüler kurmanın yollarını bulmaktır.

Yazma sırasında, MAGE 0,3423 $ piyasa fiyatı ile 24 saat içinde %2,2 düştü.

Bilgi kaynağı: 0x Information tarafından THECOINREPUBLIC’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazar Krystian Bielanski’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap